Zaznacz stronę

1.  Dziś w całym Kościele przeżywamy Niedzielę Misyjną, która rozpoczyna Tydzień Misyjny.

2.  Także dzisiaj z racji trzeciej niedzieli miesiąca o godz. 16.00 Msza św. dla małżeństw a po niej spotkanie tych wszystkich, którzy są zainteresowani pogłębianiem tematyki małżeńskiej i rodzinnej. Na czas spotkania zapewniona jest opieka nad dziećmi.
3.  W poniedziałek i wtorek o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie dla dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do Pierwszej Komunii Św.
4.  We wtorek, 20 października – po wieczornej Mszy św. i Nowennie zapraszamy na adorację biblijną. W tym dniu przypada – wspomnienie św. Jana Pawła II.
5.  W środę 21 października o godz. 8.00 Msza św. w intencji emerytów i seniorów, a po niej spotkanie w sali domu parafialnego.
6.  Również 21 października o 18.45 spotkania dla Rodziców dzieci pierwszokomunijnych i gimnazjalistów klas pierwszych przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Proszę przynieść indeksy dzieci. Jeśli, ktoś jeszcze nie został zapisany to będzie okazja.

7.  W przyszłą niedzielę z racji czwartej niedzieli miesiąca zostanie zebrana taca remontowa. Na placu będzie kwesta do puszek na Caritas.
8.  Przez cały październik nabożeństwo różańcowe o godz. 17.15. Zachęcamy do licznego udziału w nim i do wspólnej modlitwy różańcowej odmawianej z całą rodziną.
9.  Na ławkach i z tyłu kościoła wyłożone są kartki wypominkowe, na których będziemy wypisywać imiona naszych zmarłych. „Wypominki” można składać w kancelarii parafialnej lub w kościele wrzucając je do skarbonki pod chórem.
10.  W przyszłą niedzielę będzie można zaopatrzyć się w nowy parafialny kalendarz.
11.  Na placu kościelnym można nabyć prasę katolicką i znicze, z których dochód zostanie przekazany na Caritas.
12.Dziękujemy za pomoc i życzliwość i życzymy błogosławionego tygodnia.

Skip to content