Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie XXIX Niedziela Zwykła – 16.10.2016

1. Dziś w całym Kościele liczymy wiernych.

2. Z racji trzeciej niedzieli miesiąca o godz. 16.00 Msza św. dla małżeństw a po niej spotkanie tych wszystkich, którzy są zainteresowani pogłębianiem tematyki małżeńskiej i rodzinnej. Na czas spotkania zapewniona jest opieka nad dziećmi.

3. W zeszłym tygodniu O. Czesław zebrał na misje 5.300 zł. Dziękujemy za hojne wsparcie.

 

4. We wtorek 18 października – po wieczornej Mszy św. i Nowennie zapraszamy na adorację biblijną. W tym dniu przypada – wspomnienie św. Łukasza, patrona lekarzy i służby zdrowia. Pamiętajmy o Nich w modlitwie.

5. W środę 19 października o godz. 8.00 Msza św. w intencji emerytów i seniorów, a po niej spotkanie w sali domu parafialnego.

6. Również w środę o 18.00 spotkanie dla Rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Natomiast o godz. 19.00 spotkanie dziewcząt z III klasy gimnazjum przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Proszę przynieść indeksy.

7. W przyszłą niedzielę z racji czwartej niedzieli miesiąca zostanie zebrana taca remontowa.

8. Przez cały październik zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.15.

9. Na ławkach i z tyłu kościoła wyłożone są kartki wypominkowe, na których będziemy wypisywać imiona naszych zmarłych. „Wypominki” można składać w kancelarii parafialne, zakrystii lub w kościele wrzucając je do skarbonki.

10. O. Andrzej Baran zaprasza na pielgrzymkę śladami św. Pawła, tym razem na Maltę. Planowany termin to luty 2017. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z O. Andrzejem.

11. Na placu kościelnym można nabyć prasę katolicką i znicze, z których dochód zostanie przekazany na Caritas.

12. Dziękujemy za pomoc i życzliwość i życzymy błogosławionego tygodnia.

Skip to content