Zaznacz stronę

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXIX NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU – 22 X 2017 r.
1. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na misje a zbiórka do puszek na ofiary trzęsienia ziemi w Meksyku.
2. Ciekawe spotkanie z felietonistą „Gościa Niedzielnego” Franciszkiem Kucharczakiem zatytułowane „Jezu, dlaczego ufam Tobie?”, odbędzie się w środę 25 października o godz. 19.00 w parafii św. Barbary w dolnym kościele.
3. Bytomska Wspólnota Amazonek zaprasza panie na bezpłatne profilaktyczne badanie piersi w najbliższą środę w godzinach 15-17 w Szkole Podstawowej 51 przy ul. Łużyckiej 12.
4. Spotkanie parafialnej rady duszpasterskiej i ekonomicznej będzie w najbliższy piątek 27 października o godz. 19.00 w kaplicy pod kościołem.
5. Przedstawiciele Rodzin Katolickich zwracają się do parafian z prośbą o poparcie projektu ustawy „Zatrzymaj aborcję”. Podpisy zbierane będą w najbliższą niedzielę po wszystkich mszach świętych w przedsionku kościoła. Prosimy o przyniesienie ze sobą dowodu osobistego, ponieważ przy podpisie wymagany jest numer PESEL.
6. Bytomskie Centrum Kultury zapraszamy na film fabularno-dokumentalny „Dwie korony” o św. Maksymilianie Kolbe. Film jest emitowany do 27 października, a bilety dostępne są w kasie BCK.
7. Serdecznie zapraszamy na kolejny „Wieczór Świętych”, który rozpocznie się uroczystymi nieszporami 31 października o 19.30 w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny na Rynku. Po nieszporach przejście w procesji z relikwiami świętych i błogosławionych do kościoła pw. św. Jacka. Prosimy dzieci o przebranie się za konkretnych świętych i błogosławionych Kościoła. Na koniec czuwania będzie dla nich mila niespodzianka.
8. Różaniec za zmarłych odmówimy na cmentarzu Mater Dolorosa 2 listopada o godz. 19.30.
9. Można już składać wypominki w zakrystii lub do skrzynki po prawej stronie przy wejściu do kościoła.

Skip to content