Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie
XXIV Niedziela Zwykła – 13.09.2015

 


1. Dziś odpust parafialny u O. Kapucynów. Zapraszamy do udziału w Nieszporach o 15.30, wyruszamy w procesji z placu o 14.45.

2. We wtorek, 15 września – wspomnienie NMP Bolesnej.

3. W środę, 16 września o 18.45 spotkanie dla Rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

4. W czwartek, 17 września, o 17.00 wspólna modlitwa pod krzyżem przy spalonym Kościele. Modlimy się za męczenników z Kresów. 18.30 spotkanie dla Rodziców dzieci przygotowujących się do bierzmowania z klas I i II i III gimnazjum. Prosimy o obecność przynajmniej jednego z Rodziców.

5. W piątek, 18 września – święto św. Stanisława Kostki. Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału we Mszy św. o godz. 18.00. Po Mszy z tej okazji organizujemy mały poczęstunek dla wszystkich grup dziecięcych i młodzieżowych, który odbędzie się w ogrodzie parafialnym. Zapraszamy także tych, którzy nie należą do żadnych grup.

6. Przypominamy, że do 16 września w kancelarii prowadzone są zapisy na katechezy przed bierzmowaniem..

7. Począwszy od 25 września, aż do czerwca zapraszamy w każdy ostatni piątek miesiąca na Mszę Św. oraz różaniec w intencji Światowych Dni Młodzieży oraz jezuickiego projektu MAGIS 2016. Będziemy wspólnie modlić się w intencji tego dzieła, aby młodzi, którzy odwiedzą nasz kraj wyjechali stąd pełni wiary i zapału do głoszenia Bożego Miłosierdzia całemu światu. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian!

Skip to content