Zaznacz stronę

1. Dzisiaj pożegnaliśmy naszych Gości z Brazylii, Portugalii, Syrii, Indii, Słowacji, Egiptu. Rodzinom, które udzieliły gościny, wolontariuszom, wszystkim, którzy wsparli modlitwą i ofiarami projekt Magis 2016 bardzo dziękujemy.

2. Z okazji trzeciej niedzieli miesiąca, ofiary dzisiaj złożone, są przeznaczone na fundusz remontowy (spłacanie kredytu i drobne prace remontowe). Bóg zapłać.

3. We wtorek święto św. Anny. Zapraszamy na mszę o 18.00. Po niej adoracja i modlitwa o dobre owoce Ś.D.M.

4. W czwartek zapraszamy na Mszę o 18.00 a po niej adoracja i modlitwa o bezpieczne i dobre spotkania w czasie Ś.D.M.

5. W piątek, 29 lipca – wspomnienie św. Marty. 

6. W niedzielę, 31 lipca – w naszym Zakonie uroczystość św. Ignacego, kapłana i założyciela Jezuitów. Tego dnia, można otrzymać odpust zupełny przez nawiedzenie naszego kościoła, bycie w łasce uświęcającej, przyjęcie Komunii św., odmówienie modlitwy Ojcze nasz i Wierzę w Boga a także pomodlenie się w intencjach Ojca świętego, który w niedzielę zakończy swoją pielgrzymkę w Polsce. 

7. W poniedziałek 1 sierpnia, O. Tomasz Kopczyński, odprawi Mszę Prymicyjną o godzinie 18.00. Po Mszy zapraszamy na poczęstunek do ogrodu. 

8. Przypominamy także, że w dniach od 18 – 22 sierpnia odbędzie się Gliwicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w zakrystii. Tam też prowadzone są zapisy. Pielgrzymka niewiast do Piekar będzie 21 sierpnia, początek o 8.30.

9. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka.

 

Skip to content