Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie
XVI Niedziela Zwykła – 17.07.2016

 

1. Od dziś w naszej parafii gościmy 19 osób, które przyjechały do nas w ramach jezuickiego projektu MAGIS 2016 poprzedzającego ŚDM. Zapraszamy do wspólnej modlitwy z Pielgrzymami podczas czwartkowej Adoracji, po niej Msza Św. w języku angielskim. Jednocześnie już dziś chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia – czy to przez upieczone ciasta z których dochód wsparł budżet przedsięwzięcia, poprzez otwarcie swoich mieszkań na czas pobytu grupy w Bytomiu, modlitewne wsparcie oraz za wszelką pomoc, której nie jesteśmy w stanie wymienić. Bóg Zapłać

2. We wtorek zapraszamy na nowennę do MB Pocieszenia i adorację biblijną.

3. W piątek 22 lipca – wspomnienie św. M. Magdaleny. 

4. W sobotę, 23 lipca – święto św. Św. Brygidy, patronki Europy. W tym dniu żegnamy naszych Gości, wyjeżdżających do Częstochowy. 

5. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym kancelaria parafialna jest czynna we wtorki i czwartki w godzinach od 16.00 – 17.45 a w środy od 10.00 – 12.00.
 

6. Przez lipiec i sierpień dyżur Caritasu jest zawieszony.
 

7. Dziękujemy za ofiary składane na wspieranie parafii. W przyszłym tygodniu taca będzie przeznaczona na fundusz remontowy.
 

8. Zapraszamy do studiowania na jezuickiej Akademii Ignatianum. Są jeszcze wolne miejsca na pedagogice, dziennikarstwie i filologii angielskiej. Uczelnia znajduje się w Mysłowicach obok dworca kolejowego
 

9. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego odpoczynku.
Szczęść Boże!

 

Skip to content