Ogłoszenia na 14 Niedzielę Zwykłą – 8 lipca 2018

1. Przypominamy, ze w okresie wakacyjnym – w lipcu i w sierpniu – kancelaria parafialna będzie czynna trzy razy w tygodniu: w poniedziałki – od 10:00 do 12:00, we środy – od 16:00 do 18:00,
i w piątki – od 10:00 do 12:00.

2. Przypominamy również, że w lipcu i w sierpniu nie ma Mszy i spotkania dla seniorów. Na najbliższe spotkanie zapraszamy już po wakacjach, 19 września.

3. Zapraszamy na letnie wyjazdy pielgrzymkowe. W tym roku będą jeszcze dwa jednodniowe wyjazdy: do miasta telewizyjnego ojca Mateusza czyli do Sandomierza – w dniu 18 sierpnia oraz Papieskim Szlakiem czyli Wadowice, Kalwaria, Kraków – w listopadzie.
Planujemy także wyjazd na ogólnopolskie całonocne czuwanie do Krakowa, do Bazyliki Najśw. Serca Pana Jezusa – w nocy z 5-go na 6-go października. Modlitwa podczas czuwania będzie w intencjach polecanych przez Ojca świętego, w których sam również się modli. Takie czuwania odbywają się co miesiąc, a w październiku prowadzić je będą wierni z naszej parafii.
Rozpoczynamy też duchowe przygotowania do przyszłorocznych wyjazdów na Pielgrzymkę Życia czyli do Ziemi Świętej w lutym oraz do Medjugorie w lipcu. Prosimy już teraz rezerwować miejsca. Więcej informacji – na ulotkach i na stronach internetowych.

4. Zapraszamy do lektury Gościa Niedzielnego, którego najnowszy numer można nabyć przy placu kościelnym

Skip to content