Ogłoszenia na 13 Niedzielę Zwykłą – 1 lipca 2018

1. W zeszłą niedzielę wolontariusze z Wolontariatu Misyjnego zebrali do puszek 3370 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli misję w Zambii.

2. Ponieważ taca w zeszłym tygodniu przeznaczona była na potrzeby Stolicy Apostolskiej, nasza comiesięczna taca inwestycyjno-remontowa zbierana była dzisiaj. Za wszelkie ofiary serdecznie dziękujemy.

3. W okresie wakacyjnym – w lipcu i w sierpniu – kancelaria parafialna będzie czynna trzy razy w tygodniu: w poniedziałki – od 10:00 do 12:00, we środy – od 16:00 do 18:00, i w piątki – od 10:00 do 12:00.

4. Najbliższy piątek, 6 lipca, to Pierwszy Piątek Miesiąca. W tym dniu będzie okazja do spowiedzi przed Mszami porannymi oraz wieczorem od godz. 17:00.

5. W najbliższą sobotę, 7 lipca, na bytomskim rynku odbędzie się różaniec w intencji odnowy moralnej Narodu Polskiego. Rozpocznie się o godz. 12:00. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.

6. Zapraszamy na letnie wyjazdy pielgrzymkowe. W tym roku będą jeszcze dwa jednodniowe wyjazdy: do miasta telewizyjnego ojca Mateusza czyli do Sandomierza – w dniu 18 sierpnia oraz Papieskim Szlakiem czyli Wadowice, Kalwaria, Kraków – w listopadzie. Planujemy także wyjazd na ogólnopolskie całonocne czuwanie do Krakowa, do Bazyliki Najśw. Serca Pana Jezusa – w nocy z 5-go na 6-go października. Modlitwa podczas czuwania będzie w intencjach polecanych przez Ojca świętego, w których sam również się modli. Takie czuwania odbywają się co miesiąc, a w październiku prowadzić je będą wierni z naszej parafii.

Skip to content