Zaznacz stronę

Ogłoszenia    Duszpasterskie
XI Niedziela Zwykła – 12.06.2016

 

1. Dzisiaj o godz. 16.00 Msza święta i spotkanie z rodzicami młodzieży z I klas Gimnazjum.

2. Dziś już po raz ostatni młodzież rozprowadza domowe wypieki i gadżety MAGIS 2016 zbierając w ten sposób fundusze na wakacyjne wyjazdy na rekolekcje i ŚDM-y. Jest to również ostatnia okazja by w ramach akcji Adoptuj Pielgrzyma nabyć cegiełki – bluzy i koszulki MAGIS 2016 w cenie 100 i 30 zł. Zachęcamy również do zaopatrzenia się w dobrą lekturę.

3. We wtorek i czwartek możliwość adoracji Pana Jezusa po Mszach Świętych o 18.00.

4. W sobotę i niedzielę będziemy gościć w naszej parafii O. Stanisława Gronia, dyrektora Apostolstwa Modlitwy w Polsce i redaktora Posłańca Serca Jezusowego. Ojciec Stanisław wygłosi kazania i poprowadzi skupienie dla członków AM. Początek na Eucharystii w sobotę wieczorem.

5. Już dziś informujemy, że tradycyjnie w okresie wakacyjnym, w lipcu i w sierpniu kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki i w czwartki w godzinach od 16.00 – 18.00 a w środy od 10.00 – 12.00.

6. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu odpustu. Dziękujemy wszystkim naszym parafianom za pomoc i modlitwę. Życzymy błogosławionego tygodnia.

7. W zeszłym tygodniu na pomoc w budowie Świątyni Opatrzności zebraliśmy do puszek około tysiąca złotych.
 

Skip to content