Zaznacz stronę

Ogłoszenia  Duszpasterskie
X Niedziela Zwykła – 5.06.2016

1. Dzisiaj Odpust Parafialny. Uroczysta Suma o godz. 11.30. W czerwcu zapraszamy codziennie o 17.30 na Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. W każdą środę o 19.00 zapraszamy na modlitwę przy Krzyżu w parku.

2. We wtorek i czwartek zapraszamy na adoracje po Mszach o 18.00.
 

3. W sobotę 11 czerwca, o godz. 9.00 rano, Msza za Ojczyznę, Radio Maryja oraz Nową ewangelizację.
 

4. Także w sobotę szkoła nr 7 zaprasza na Festyn Rodzinny, początek o 11 rano. Więcej informacji na plakatach.
 

5. Za tydzień ostatnia już niedziela podczas której młodzież wyjeżdżająca na rekolekcje letnie i ŚDM-y będzie rozprowadzać domowe wypieki i gadżety MAGIS 2016 zbierając w ten sposób fundusze na te wyjazdy. Wszystkich, którzy chcieli by się włączyć w akcję prosimy o upieczenie ciasta, które można przynosić w sobotę od godz. 17:00 do 18:00 do sali okrągłej i przez całą niedzielę.
 

6. W przyszłą niedzielę o 16 Msza św. i spotkanie dla Rodziców młodzieży z I klasy gimnazjum. Proszę o przyniesienie indeksów dzieci.
 

7. Na placu kościelnym tradycyjnie można nabyć prasę katolicką. W soboty i w niedziele rano prasa jest do nabycia w zakrystii.
 

8.Dziękujemy za pomoc w organizacji Bożego Ciała i całej oktawy. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia.
 

9. Do Pana Boga odeszli z naszej Wspólnoty: Adam Bugara, Henryk Gęgotek, Lucyna Kokot, Zofia Pyszczek, Jadwiga Siedlecka, Edward Anczykowski, Jadwiga Koloch, Paweł Mieleszko, Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie.
 

Skip to content