Zaznacz stronę

OGŁOSZENIA NA 10. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 10 czerwca 2018 r.

1. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania klas II gimnazjum odbędzie się w poniedziałek o godz. 18:00 dla dziewcząt, a we wtorek o godz. 18:00 dla chłopców. Prosimy przynieść ze sobą indeksy.
2. Zapraszamy na „Wieczór chwały”, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 16 czerwca w Parafii Świętej Trójcy. Rozpocznie się on Eucharystią o godz. 18:00, a po niej będzie modlitwa uwielbienia, którą poprowadzi zespół „Cantate Domino”.
3. Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Bytomiu informuje, iż poszukuje kandydatów na zawodowe i niezawodowe rodziny zastępcze. Jeśli ktoś chciałby podjąć się misji tworzenia rodziny dla dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, zapewnić im lepsze warunki, wsparcie i opiekę, zachęcamy do zapoznania się z materiałami informacyjnymi oraz do kontaktu z pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Bytomiu pod numerem telefonu (32 388 61 50). Informacje na temat procedury rekrutacji rodzin zastępczych dostępne są na stronie internetowej www.mopr.bytom.pl.]
4. Dla osób zainteresowanych warsztatami „12 kroków dla chrześcijanina: Wreszcie żyć” prowadzimy specjalne spotkania w każdą trzecią sobotę miesiąca. Najbliższe spotkanie odbędzie w sobotę, 16-go czerwca od godz. 10:00 do 12:30 w sali pod kościołem. Wejście od strony plebanii. Są jeszcze wolne miejsca na dwudniową pielgrzymkę do Włocławka, Torunia, Lichenia, Głogowca i Kalisza, która odbędzie się w dniach 21-22 lipca. Osoby chcące wziąć w niej udział prosimy o dokonanie zapisów i o wniesienie całej opłaty jeszcze w czerwcu.
5. Młodzież z naszej parafialnej wspólnoty Magis serdecznie zaprasza na kiermasz, który odbędzie się w przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach Świętych. Ofiary zebrane podczas kiermaszu zostaną przeznaczone na lipcowe rekolekcje.

Skip to content