Zaznacz stronę

1. Dziś przeżywamy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
2. Dziś od godziny 8.00 do 15.00 obywa się coroczna pielgrzymka mężczyzn do Piekar Śląskich. 
3. Dziś po każdej Mszy Świętej zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej na kawę, herbatę i domowe wypieki. Zebrane ofiary przeznaczymy na letnie rekolekcje i obozy. O wszystkich wspierających nas pamiętamy w modlitwie i dziękujemy za dobroć.
4. W czwartek odwiedzimy chorych z Komunią Świętą.
5. Rodziny dzieci pierwszokomunijnych i same dzieci zapraszamy do praktykowania pierwszych czwartków i piątków miesiąca. Spowiadać będziemy w czwartek od 17 do 19, a w piątek od 16.30 do 19.00. W piątek o 17.00 Msza dla dzieci szkolnych.

6. W czwartek rozpoczynamy nabożeństwa do Serca Jezusowego. Będą one odprawiane po Mszach o 18.30. Zapraszamy także na nabożeństwa czerwcowe w każdą środę i piątek pod krzyż w parku o 19.00.
7. W sobotę godzinki o NPNMP po Mszy o 8 rano.
8. Również w sobotę zapraszamy wszystkich na Publiczny Różaniec, który odbędzie się na Rynku o godzinie 12:00. Podobne wydarzenia modlitewne są organizowane w wielu miastach w Polsce.
9. Wspólnota Domowego Kościoła zaprasza na randkę 11 czerwca na godzinę 16.00 do Kościoła Bożego Ciała w Bytomiu Miechowicach; temat: „Jak ogrzać relacje w małżeństwie”. Kontakt: Grzegorz Kubica tel. 696 388 966.
10. Dziękujemy za ofiary złożone przez dzieci pierwszokomunijne na pomoc Kościołowi w Syrii.
11. Wszystkim dziękujemy za wsparcie modlitewne i finansowe i życzymy błogosławionego tygodnia.

 

Skip to content