Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie – Wniebowstąpienie Pańskie – 13.05.2018
1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Po każdej Mszy Świętej wolontariusze z salwatoriańskiej grupy misyjnej będą kwestować na placu, zbierając na wyjazdy misyjne. Bóg zapłać za wsparcie.
2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego oraz I Komunia Święta. Na Mszach o godz. 10.00 i 12.00 blisko 200 dzieci przystąpi po raz pierwszy do Stołu Pańskiego, dlatego prosimy parafian o uczestnictwo we Mszach o innych godzinach, tak by zostawić miejsce dla rodzin i gości dzieci pierwszokomunijnych.
3. Okazja do pierwszej spowiedzi dla dzieci pierwszokomunijnych będzie w najbliższą sobotę, 19 maja. Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 51 zapraszamy od godziny 9:00, ze Szkoły Podstawowej nr 36 – od godziny 10:00, a z innych szkół – od godz. 11:00.
4. Przypominamy, że jutro 13 maja na Mszy Świętej o godz. 18.00 będzie śpiewał zespół God’s Property. Po Mszy koncert: Nie zapominajcie o nas. 90 minut dla Syrii.
5. Kandydaci z klas II gimnazjum mają spotkania: dziewczęta w poniedziałek o 18.00, a chłopcy we wtorek o 18.00.

6. W środę o 8.00 Msza św. w intencji Seniorów, po niej spotkanie w salce parafialnej.
7. Dziękujemy za ofiary na pomoc chrześcijanom w Syrii, dzieci które dotychczas przyjęły I Komunię, na pomoc Kościołowi w Syrii ofiarowały około 5 tysięcy zł.
8. Parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej, na którą zapraszamy także chętnych spoza naszej parafii, planujemy na luty przyszłego roku. Zainteresowane osoby, nawet takie, którzy na razie tylko marzą o wyjeździe, prosimy o kontakt z ojcem Jerzym Karpiński, który niedługo rozpocznie prowadzić duchowe przygotowanie do pielgrzymek do Ziemi Świętej.
9. W prowadzonych przy naszym kościele spotkaniach grupy wsparcia 12-kroków dla chrześcijanina: Wreszcie żyć – ku pełni szczęścia, mogą brać udział nie tylko osoby praktykujące, ale także osoby niepraktykujące czy żyjące w związkach cywilnych lub partnerskich; także osoby porzucone i po przeżyciach oraz inne osoby osamotnione. Pierwsze spotkanie o charakterze wyjaśniającym i organizacyjnym dla nowej grupy odbędzie się w piątek, 25 maja, wieczorem.
10. Wszystkim dziękujemy za wsparcie modlitewne i finansowe i życzymy błogosławionego tygodnia.

Skip to content