Zaznacz stronę

Ogłoszenia Parafialne – VIII Niedziela zwykła – 26.02.2017
1. W naszej wspólnocie witamy nowicjusza Bartłomieja, który będzie odbywał w naszej parafii i wspólnocie jezuickiej próbę katechetyczną. 
2. Dzisiaj rozpoczynamy tydzień modlitw o trzeźwość i wolność Polaków. Po Mszach będzie możliwość złożenia ofiary postnej na pomoc chrześcijanom w Syrii. Nie chodzi o dodatkowe ofiary, ale przeznaczenie tego, co zaoszczędziliśmy nie kupując alkoholu, papierosów, rezygnując z hazardu.
3. W poniedziałek i wtorek możliwość spowiedzi w czasie Mszy Świętych przed środą popielcową.
4. W środę popielcową dodatkowe Msze o godz. 9.30; 11.00 i 17.00. W tym dniu obowiązuje post ścisły (ilościowy i jakościowy).
4. Najbliższy czwartek, to pierwszy czwartek miesiąca. Odwiedzimy chorych z Komunią Św.
5. Próby dla kandydatów do Bierzmowania odbędą się we wtorek oraz czwartek o godz. 19.30. Obecność na próbach jest obowiązkowa! 
6. W pierwszy piątek miesiąca możliwość spowiedzi od 16.00 do 19.00. O godzinie 17.00. O konieczności skorzystania ze spowiedzi przypominamy przede wszystkim kandydatom do Bierzmowania. Msza dla dzieci a po niej Droga Krzyżowa. Droga Krzyżowa dla dorosłych rano o 8.30.
6. W sobotę po Mszy o 8.00, Godzinki o NPNMP.
7. W przyszłą niedzielę będą zbierane podpisy pod deklaracją poparcia dla europejskie inicjatywy w obronie małżeństwa i rodziny. Potrzebny jest numer pesel. Prosimy o wsparcie.
8. O godz. 17.00 zapraszamy na Gorzkie Żale. Rekolekcje w naszej parafii będą od 19.03-22.03.
9. Dziękujemy za wsparcie kawiarenki. Udało się zebrać około tysiąca złotych.
10. Dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy błogosławionego Wielkiego Postu. 

Skip to content