Zaznacz stronę

Ogłoszenia Parafialne – VII Niedziela Zwykła – 19.02.2017
1. Dziś po każdej mszy świętej zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej na kawę, herbatę i domowe ciasto. Zebrane ofiary przeznaczymy na duszpasterstwo dzieci i młodzieży, letnie rekolekcje i obozy. Wszystkim wspierającym nas dziękujemy i zapraszamy na Msze piątkowe o 18.00.
2. Rozpoczynamy ostatni okres przed postem. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się tydzień modlitw o trzeźwość Polaków. Po Mszach przeprowadzimy zbiórkę naszych wyrzeczeń ostatkowych, rezygnując z zakupu alkoholu, papierosów i innych używek, zaoszczędzone pieniądze możemy przeznaczyć na pomoc chrześcijanom w Syrii. Bardzo prosimy o podjęcie postu.
3. Wczoraj na Mszy świętej, dziękowaliśmy Panu Bogu za 100 lat Pana Ludwika. Cieszymy się, że w Bytomiu, w naszej parafii można pięknie żyć sto lat.
4. We wtorek, o godz. 18.00 Msza św. z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po niej Adoracja Biblijna.
5. W czwartek, po Mszy św. o godz. 18.00 wieczorna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.15.
 6. W przyszłą niedzielę z racji czwartej niedzieli miesiąca zostanie zebrana taca remontowa.
7. Dziś po Mszy o 16.00 odbędzie się kolejne spotkanie dla małżeństw, w którym mogą wziąć udział także te osoby, które wcześniej nie uczestniczyły w spotkaniach
8. Policja zaprasza do korzystania ze strony policyjnej odnośnie zagrożeń bezpieczeństwa. Każdy obywatel może za pomocą tej strony poinformować o istniejącym zagrożeniu a także sprawdzić na ile bezpieczna jest jego okolica. Policja ma obowiązek sprawdzić każde zgłoszenie. Adres strony jest na plakacie w gablocie przy wejściu. Jeszcze raz policja prosi, by nie wpuszczać do mieszkań nieznanych osób. Jest coraz więcej kradzieży.
9. Zapraszamy na spotkanie Rady Parafialnej we wtorek o 19.00 w salce w Nowym Domu.
10. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dziękujemy za wsparcie.

Skip to content