Zaznacz stronę

1. Dzisiaj Światowy Dzień Chorych. W naszej parafii Sakrament Chorych będzie udzielony po dodatkowej Mszy św. o godz. 13. Kolejny raz udzielimy sakramentu chorych na zakończenie rekolekcji parafialnych, które będzie głosił O. Mariusz Han sj, pracujący wcześniej w Radiu Watykańskim. Rekolekcje rozpoczną się w sobotę wieczorem przed Niedzielą Palmową i zakończą w Wielką Środę.
2. Już dziś za okazaną pomoc składamy serdeczne Bóg Zapłać i prosimy o wsparcie modlitewne
3. W okresie Wielkiego Postu i Paschalnym będzie dodatkowa Msza w niedzielę o 13.00, na którą zapraszamy głównie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
4. W MB Gromnicznej zebraliśmy około 1200 zł na wsparcie Sióstr Klauzurowych. Pieniądze przekazaliśmy do Kurii. Bóg zapłać.
5. Zapraszamy na adoracje N. Sakramentu we wtorki i czwartki po Mszach o 18.00 do 19.30.

6. Młodzieży przypominamy o katechezach przed bierzmowaniem.
7. Najbliższa środa, to Popielec. Msze św. z posypaniem głów popiołem (po Mszach) o godz. 7.00; 8.00; 9.30; 17; 18; 19.
8. W każdy piątek Wielkiego Postu będzie droga krzyżowa dla dorosłych po Mszy o 8.00, a dla dzieci i pozostałych osób o 17.30.
9. Gorzkie Żale w niedzielę o 17.00. 
10. Zapraszamy do licznego udziału w Rodzinnej DRODZE KRZYŻOWEJ, w sobotę, za dwa tygodnie, na Przeprośnej Górce koło Częstochowy i na Jasnej Górze. Można jechać własnym transportem albo autobusem. Bilety na autobus są do nabycia w pokoju przy wejściu do kościoła i w biurze parafialnym. Można już także zarezerwować miejsce na wyjazdy w kwietniu do Wrocławie oraz w czerwcu na Białe Noce: Litwa, Łotwa, Estonia i Helsinki. Więcej informacji w gablotkach przy wejściu do kościoła.
11.Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia.  

Skip to content