Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie
V Niedziela Zwykła – 8.02.2015


 

1. W środę, 11 lutego – wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy chorych z naszej parafii na godz. 9.00 na Mszę św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Po Mszy zapraszamy na ciastko.

2. W piątek, 13 lutego – o godz. 18.00 odbędzie się Msza św. w intencji członków wszystkich naszych wspólnot i grup parafialnych. Po Mszy mała agapa na zakończenie karnawału.

3. W sobotę, 14 lutego – święto świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy. O godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji śp. o. Adama Wiktora z okazji 16. rocznicy śmierci

4. W przyszłą niedzielę zapraszamy do kawiarenki parafialnej. Jest to już piąta rocznica jej powstania. Z tej okazji chcemy wszystkim podziękować za wszelką dotychczasową pomoc i okazane wsparcie, a przede wszystkim za niezliczone ilości upieczonych ciast. Tym samym zachęcamy do dalszej współpracy przy jej tworzeniu. Z WASZYCH SERC ZRODZIŁO SIĘ WIELKIE SERCE i kawiarenka istnieje nadal. DZIĘKUJEMY! Kawiarenka będzie czynna jak zawsze po każdej Mszy Św. od godz. 8.00. A ciasta i produkty można przynosić w sobotę od godz. 17.00 do 18.00 i przez niedzielę.

5. Także w przyszłą niedzielę odbędzie się kolejne spotkanie dla małżeństw. Ponieważ mają one charakter otwarty, mogą w nich uczestniczyć również ci, którzy do tej pory nie brali w nich udziału. Rozpoczęcie spotkania w kawiarence o godz. 16.00. Na czas spotkania zapewniona jest opieka nad dziećmi.

6. W poniedziałek, 16 lutego o 18.00 spotkanie dla Rodziców i świadków młodzieży przystępującej w tym roku do bierzmowania. Od 17.00 możliwość spowiedzi przed Popielcem. We wtorek o 18.00 spotkanie dla rodziców i świadków młodzieży przystępującej za rok do bierzmowania, od 17.00 spowiedź przed Popielcem.  

7. Spotkanie osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Ziemi Świętej oraz zainteresowanych pielgrzymką będzie miało miejsce w poniedziałek 16 lutego o 18.00. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca. (O.A.Baran sj).

Skip to content