Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie
V Niedziela Wielkiego Postu – 22.03.2015

 
1.W środę 25 marca, Uroczystość Zwiastowania. W czasie Mszy o 18.00 możliwość podjęcia Adopcji Poczętego Dziecka.
2.W piątek, 27 marca – na ulicach naszego miasta odbędzie się Droga Krzyżowa. Rozpoczęcie nabożeństwa w Rynku o godz. 18.45. A w naszej parafii Droga Krzyżowa w piątek o godz. 8.30; 17.30 i dla młodzieży o 19.00.
3.Za tydzień będziemy obchodzić Niedzielę Palmową. Poświęcenie palm na każdej Mszy św. Uroczysta procesja z palmami odbędzie się przed Mszą św. o godz. 11.00. Po Mszach będzie kwesta do puszek na pomoc Kościołowi na Ukrainie. W Gliwicach o 14.00 spotkanie młodzieży z Biskupem w Kościele Wszystkich Świętych.
4.Już dziś pragniemy zaprosić osoby samotne na śniadanie wielkanocne, które zostanie zorganizowane w naszej parafii w drugi dzień świąt po Mszy św. o godz. 8.00. Prosimy, aby osoby, które zamierzają uczestniczyć w tym spotkaniu zostały nam wcześniej zgłoszone do kancelarii lub zakrystii do środy Wielkiego Tygodnia. Oferujemy także pomoc w dowiezieniu na miejsce.
5.Dzisiaj na placu kościelnym po Mszach Świętych ministranci i młodzież rozprowadzają palmy, z których dochód pomoże im w wyjeździe wakacyjnym i rekolekcyjnym w czasie wakacji. Za wsparcie dziękujemy.
6.Na placu kościelnym można nabyć prasę katolicką. Dostępne są również świece Caritas na stół wielkanocny i „paschaliki”.

Skip to content