Zaznacz stronę

1. Po Mszach Świętych dzieci ze szkoły nr 51 będą rozprowadzać palmy. Zebrane środki przeznaczą na pomoc dzieciom i matkom w Aleppo w ramach akcji Polskiej Akcji Humanitarnej. 
2. Dzisiaj (2.04) o godz. 13.05 program pierwszy TVP wyemituje film o Janie Pawle II w 12 rocznicę Jego śmierci.
3. W poniedziałek i we wtorek o 18.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania klas II uczniów gimnazjum.
4. W czwartek odwiedzimy chorych z Komunią Świętą.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Od 16.30 możliwość spowiedzi. O 17.00 spotkanie w kościele z kandydatami do bierzmowania z klas pierwszych gimnazjum a następnie Droga Krzyżowa. Także w tym dniu Droga Krzyżowa ulicami Bytomia. Początek w kościele NMP w Rynku o 18.45.
6. W sobotę 8 kwietnia zaraz po Mszy wieczornej o 18.45 zapraszamy do naszego kościoła na muzyczną drogę krzyżową w wykonaniu zespołu NoroLim.
7. Także w sobotę o godz. 17 w bytomskim BeCeKu będzie wyświetlany film dokumentalny SZARE ANIOŁY opowiadający o posłudze braci Franciszkanów Odnowy (młodego zakonu, niedawno zatwierdzonego przez Papieża Franciszka), pracujących w najtrudniejszych miejscach na świecie, wśród ludzi, którym po ludzku nie można pomóc. Historie życia tych ludzi może rozjaśnić tylko wiara w Boga. Szczegółowe informacje na plakacie.
8. Za tydzień po każdej Mszy Świętej zapraszamy na kawę, herbatę i domowe wypieki, z których dochód będzie przeznaczony na duszpasterstwo dzieci i młodzieży. Serdecznie prosimy o włączenie się w tę inicjatywę i upieczenie ciasta, które można przynosić do salki okrągłej w sobotę w godzinach od 17 do 18, oraz w niedzielę do godziny 11.30. Bardzo dziękujemy za pomoc.

 9. Przyszła niedziela to już Niedziela Palmowa. Poświęcenie Palm na wszystkich Mszach. Ks. Biskup zaprasza młodzież do Gliwic na 14.00 do Kościoła Wszystkich Świętych, wyjazd o 13.00 sprzed Kościoła Świętej Trójcy. Program Wielkiego Tygodnia będzie wywieszony w gablocie i zamieszczony w Internecie.
Życzymy błogosławionego tygodnia.
 

Skip to content