Zaznacz stronę

1. Dzisiaj Niedziela Zmartwychwstania. Radujmy się

2. Poniedziałek Wielkanocny – obchodzony jest jako drugi dzień Świąt. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Tradycyjnie w Poniedziałek Wielkanocny składkę przeznaczamy na potrzeby naszej jezuickiej uczelni Akademii Ignatianum w Krakowie. Jutro także ministranci będą zbierać pieniądze do puszek na swoje wakacje. Za złożone ofiary dziękujemy.

3. We wtorek, 18 kwietnia – o godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z nowenną.

4. W środę, 19 kwietnia – o godz. 8.00 Msza św. w intencji Emerytów i Seniorów a po niej zapraszamy na święcone do sali parafialnej.

5. W przyszłą niedzielę, 23 kwietnia Niedzielą Miłosierdzia kończymy oktawę Wielkiej Nocy.

6. Także w przyszłą niedzielę na placu kościelnym zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na potrzeby Caritas Diecezji Gliwickiej i naszej Parafii.

7. Do przyszłej niedzieli trwa Nowenna do Bożego Miłosierdzia.

8. Raz jeszcze bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy włączyli się w przygotowanie liturgii i kościoła na czas Świąt Wielkanocnych.

Wszystkim naszym Parafianom i przybyłym Gościom życzymy radości, pokoju i błogosławieństwa Zmartwychwstałego Pana. Alleluja!

 

Skip to content