Zaznacz stronę

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 27 maja 2018 r.
1. Dziś po każdej Mszy Świętej zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej na kawę, herbatę i domowe wypieki. Zebrane ofiary przeznaczymy na duszpasterstwo dzieci i młodzieży. O wszystkich wspierających nas pamiętamy w modlitwie i z serca dziękujemy za okazane dobro.
2. W najbliższy czwartek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Święte w tym dniu będą o 7:00, 8:30, 11:30, 16:00 i 18:00. Zapraszamy na procesję Bożego Ciała po Mszy o 8:30. W związku z procesją nie będzie Mszy o 10:00. Prosimy grupy i wspólnoty o przygotowanie ołtarzy procesyjnych a dzieci zapraszamy do sypania kwiatów.
3. Ojciec proboszcz Krzysztof Homa kończy pracę w naszej parafii. Od
czerwca nowym proboszczem zostanie przebywający już wśród nas ojciec Mirosław Bożek. W związku z tym zapraszamy wszystkich parafian na Mszę Świętą dziękczynną za posługę ojca Krzysztofa, która odbędzie się w najbliższy piątek, 1 czerwca, o godz. 18:00. Z kolei w sobotę, 2 czerwca, na Mszy Świętej o godz. 18:00 będzie miało miejsce przejęcie posługi proboszcza przez ojca Mirosława.
4. Również w sobotę – przed Mszą Świętą wieczorną – odbędzie się koncert zespołu „Wrzosy jesieni”, który rozpocznie się o godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy.
5. Już po raz czwarty zapraszamy na nabożeństwo majowe, które wspólnie chcemy przeżyć pod kaplicą Maria Hilf. Zapraszamy na godzinę 17.00 w poniedziałek 28.05.
6. Zapraszamy na dwudniową pielgrzymkę w dniach 21-22 lipca z okazji Roku świętego Józefa. Przebiegać ona będzie trasą: Włocławek – gdzie wyciągnięto z wody ciało błog. ks. Popiełuszko, Toruń, Licheń, Głogowiec z domem urodzenia świętej Faustyny oraz Kalisz ze Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Rezerwacje miejsc oraz zapisy przed wieczornymi Mszami świętymi oraz w niedziele przed południem.
7. Parafianom i gościom dziękujemy za wszelkie dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.

Skip to content