Zaznacz stronę

1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach Drogi Krzyżowej – w piątki, Ikony Ukrzyżowania w soboty oraz Gorzkich Żali w niedziele.
2. Rozpoczynamy spotkania duchowej pomocy dla osób w żałobie, cierpiących po stracie swoich bliskich. Do udziału w tej Grupie Wsparcia zapraszamy nie tylko dorosłych, ale także młodzież i dzieci. Spotkania odbywać się będą we wtorki o godzinie 16:30. Wejście do sali spotkań przy plebanii na ul. Marii Skłodowskiej Curie 2. Spotkania prowadzi ojciec Jerzy Karpiński.
3. Zapraszamy na Rodzinną Drogę Krzyżową na Przeprośnej Górce koło Częstochowy, w najbliższą sobotę po południu. Są jeszcze wolne miejsca w autobusach. Zapisać się można wypełniając formularz, który znajduje się na kartkach przy wejściu do Kościoła. Panie będą przyjmować po Mszach świętych do środy włącznie. Intencją tej Drogi Krzyżowej jest wyproszenie dobrej spowiedzi dla tych z naszych rodzin i znajomych, którzy przez wiele lat nie przystępowali do tego sakramentu. Zachęcamy także do złożenia ofiary na nowe konfesjonały zamykane do naszego kościoła.

4. Za tydzień, tj. 25 lutego w kinie Cinema City w bytomskiej Agorze odbędzie się zorganizowany specjalnie dla naszej parafii seans filmu o życiu św. Ignacego Loyoli. Cena promocyjna biletu to 12,50 zł. Zapisy i opłaty w zakrystii do czwartku 22.02 włącznie. Konieczne jest podanie numeru telefonu, ponieważ nie jest jeszcze znana dokładna godzina seansu; prawdopodobnie będzie to między 10.00 a 11.00. Osoby które się nie zapiszą do czwartku, będą mogły również zobaczyć film, ale w normalnej weekendowej cenie biletu.
5. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.

Skip to content