Ogłoszenia Duszpasterskie
IX Niedziela Zwykła – 31.05.2015
Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

 


 

1.  Dziś uroczystość Najświętszej Trójcy, kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.
2.  We wtorek, 2 czerwca. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona jest z nabożeństwem czerwcowym, które przez cały czerwiec będzie  odprawiane o godz. 17.30.
3.  W czwartek, 4 czerwca – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Porządek pozostałych Mszy św. jak w każdą niedzielę. O godz. 9.00 Msza św. i procesja do czterech ołtarzy. Procesja przejdzie ulicami: Pułaskiego, Okulickiego, Olejniczaka, Wyspiańskiego i ponownie Pułaskiego. Prosimy, by mieszkańcy na trasie procesji przyozdobili okna swoich mieszkań. Dzieci, które przystąpiły do I Komunii św. zapraszamy do udziału w procesji w strojach komunijnych. Zbiórka przed Kościołem o godz. 8.45. Dziewczęta, które sypią kwiaty będą miały próbę w środę, przed kościołem o godz. 17.00. Prosimy chętnych o przynoszenie kwiatów. Prosimy, aby wspólnoty działające przy naszej parafii przygotowały i udekorowały ołtarze.
4.  W piątek 5 czerwca, pierwszy piątek miesiąca. W tym dniu, rano odwiedzimy chorych z Komunią Św. Spowiedź pierwszopiątkowa przed Mszami oraz od 16.00 do 18.30.
5.  W pierwszą sobotę miesiąca, godzinki o NMP o godz. 8.30. W Niedzielę 7 czerwca, zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.
6.  Przez całą oktawę Bożego Ciała zapraszamy na procesje eucharystyczne, które odbywać się będą podczas nabożeństwa czerwcowego  o godz. 17,30.
7.  W niedzielę 14 czerwca – odbędzie się Parafialny Odpust. O. Andrzej Migacz będzie przewodniczył Mszy Św. O 12.30 i wygłosi kazania odpustowe.
8.  Dziękujemy za złożone ofiary. W ostatnią niedzielę zebraliśmy na remont 7,5 tys. Dzieci pierwszokomunijne ofiarowały na pomoc misjonarzom 2 tysiące.
9.  Trwają prace remontowe. Kończy się wymiana instalacji centralnego ogrzewania. Od połowy czerwca rozpocznie się wymiana okien i ocieplanie starego budynku i kościoła. Za wszelkie wsparcie i życzliwość serdecznie dziękujemy. Życzymy błogosławionego tygodnia. 

 

 

Skip to content