Zaznacz stronę

Ogłoszenia duszpasterskie na 9. Niedzielę Zwykłą – 3 czerwca 2018 r.

1. Przed Kościołem odbywa się dziś zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.
2. W oktawie Uroczystości Bożego Ciała – do czwartku włącznie – zapraszamy na procesje eucharystyczne po Mszach wieczornych.
3. Przez cały czerwiec zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe – w naszym kościele codziennie po Mszach wieczornych, natomiast raz w tygodniu – we środy o godz. 19:00 – przy krzyżu w Parku Kachla.
4. W czwartek, 7 czerwca, odwiedzimy z komunią świętą naszych chorych.
5. W najbliższy piątek, 8 czerwca, przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – święto patronalne naszej parafii. Zapraszamy w tym dniu na uroczystą Mszę Świętą na godz. 18:00. Ze względu na uroczystość w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Nasz odpust świętować będziemy również w przyszłą niedzielę podczas Mszy o 11:30.
6. W naszej parafii odbywają się „Warsztaty Rozwoju Duchowego: 12 kroków ku pełni życia – Wreszcie żyć”. Nowa grupa wsparcia rozpocznie niedługo cykl roboczych spotkań – jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Najbliższe spotkanie odbędzie się w piątek o godz. 18:30. Więcej informacji można znaleźć na ulotkach przy wejściu do kościoła.
 

Skip to content