Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedziela Zwykła – 29.01.2017
1. W poniedziałek na Mszy o 18.00 spotkanie dla rodziców dzieci z klasy pierwszej gimnazjum.
2. W środę 1 lutego, o 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania – chłopców z klas trzecich. 
3. W czwartek, 2 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze jak w święta, dodatkowo o 9.30 i 17.00. Po Mszach poświęcenie gromnic. Do puszek zbieramy na Siostry Klauzurowe. Bóg zapłać za okazane wsparcie na ten cel. W tym dniu kancelaria będzie nieczynna. Z racji pierwszego czwartku odwiedzimy chorych. Wieczorem na Mszy o 18.00 poświęcenie książeczek i świec pierwszokomunijnych. Po Mszy spotkanie rodziców dzieci przystępujących w tym roku do I Komunii Świętej.
4. W piątek, 3 lutego – wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika, patrona ludzi z chorobami gardła. Z tej racji po każdej Mszy św. będzie udzielane specjalne błogosławieństwo św. Błażeja. Tego dnia na godz. 9.00 zapraszamy do pomocy przy demontażu szopki i dekoracji bożonarodzeniowej. To także pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 16.30 do 19.00. O 17.00 Msza dla dzieci.
5. Przypominamy, że osoby dorosłe, pragnące przyjąć sakrament bierzmowania mogą przygotować się przez udział w katechezach prowadzonych w lutym, w kościele Franciszkanów na Placu Klasztornym. Pierwsze spotkanie 5 lutego o 19.00. Nie będzie innych przygotowań dla dorosłych do bierzmowania.
6. W sobotę, 3 lutego o godz. 8.00 Msza Św. Za Ojczyznę, po Mszy godzinki o Niepokalanym PNMP.
Składamy podziękowanie za ofiary złożone podczas kolędy i za tacę z zeszłej niedzieli. Życzymy błogosławionego tygodnia.

 

Skip to content