Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie
IV Niedziela Zwykła – 1.02.2015

 
1.W poniedziałek 2 lutego Święto Ofiarowania. Msze jak w święta, dodatkowo o 9.30 i 17.00. Po Mszach poświęcenie gromnic. Do puszek zbieramy na Siostry Klauzurowe. Bóg zapłać za okazane wsparcie na ten cel. W poniedziałek kancelaria będzie nieczynna.

2.Zespół medyczny zaprasza na bezpłatne spotkanie dotyczące skutecznych metod leczenia schorzeń kręgosłupa,stawów oraz innych zespołów bólowych.Spotkanie odbędzie się 2 lutego-poniedziałek o godzinie 16.00 w Sali okrągłej. Możliwość skorzystania z bezpłatnej porady.

3.We wtorek, 3 lutego – wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika, patrona ludzi z chorobami gardła. Z tej racji po każdej Mszy św. będzie udzielane specjalne błogosławieństwo św. Błażeja. Tego dnia na godz. 9.00 zapraszamy do pomocy przy demontażu szopki i dekoracji bożonarodzeniowej.

4.W środę, 4 lutego – o godz. 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

5.W czwartek, 5 lutego – z racji pierwszego czwartku miesiąca w godzinach przedpołudniowych księża odwiedzą chorych Parafian z Komunią św. Po Mszy św. o godz. 18.00 wieczorna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

6.W piątek, 6 lutego – pierwszy piątek miesiąca. O godz. 17.00 Msza św. dla dzieci, natomiast spowiedź dla dzieci od godz. 16.30.

7.W sobotę, 7 lutego o godz. 12.00 Msza Św. Za Ojczyznę. Również w sobotę o 17.00 spotkanie chóru w Sali kwadratowej, obok organów.

8.Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Bytomiu zaprasza wszystkich, którzy chcą nawiązać osobową więź z Chrystusem i szukają odpowiedzi na  nurtujące ich pytania na Uroczystą Kolację w czwartek 5 marca do sali na Rodzinnych Ogródkach Działkowych im. Narutowicza na 19.15. Jest to początek Kursu Alfa. Szczegóły na plakatach.

9.Zapraszamy do korzystania z biblioteki codziennie od 11-13.30 i od 18-19. W bibliotece znajduje się regał z książkami do zamiany, jest także czytelnia z kawą oraz punkt informacyjny odnośnie ofert pracy. Składamy podziękowanie za ofiary złożone podczas kolędy i za tacę z zeszłej niedzieli. Życzymy błogosławionego tygodnia.
 

Skip to content