OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU – 11 marca 2018
1. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na ośrodek Caritas w Rusinowicach.
2. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych: Drodze Krzyżowej w piątki o 8.30 i 17.30, Adoracji Ikony Ukrzyżowania w soboty o 19.00 oraz Gorzkich Żalach w niedzielę o 17.00.
3. Grupa Akademicka Manresa zaprasza studentów i młodzież pracującą do wspólnego zatrzymania się i spędzenia chwili przy Panu Jezusie ukrytym w Najświętszym Sakramencie podczas Adoracji, która odbędzie się w naszym kościele dzisiaj o godz. 19.00.
4. Młodzież która przyjęła w ubiegły wtorek sakrament Bierzmowania oraz ich rodziny, a także kandydatów z klas VII i II gimnazjum zapraszamy na Mszę Świętą w najbliższą środę o godz. 19.00. Chcemy wspólnie podziękować za czas przygotowania i łaskę Sakramentu.
5. W przyszłą niedzielę w Centrum Kultury „Karolinka” w Radzionkowie o godz. 19.00 zostanie wystawiony musical „Zakochany Bóg” w oparciu o poezje św. Jan Pawła II. Szczegóły na plakatach przy wejściu.
6. Na placu kościelnym są już do nabycia świece Caritas na stół wielkanocny.
7. Osoby zainteresowane udziałem w rozpoczynających się warsztatach duchowych „Wreszcie żyć – 12 kroków ku pełni życia”, proszone są o osobisty kontakt z ojcem Jerzy Karpiński.
8. Osoby chętne na wyjazdy pielgrzymkowe do Wrocławia, na Warmię i Mazury oraz na Litwę, Łotwę, Estonię i do Helsinek proszone są o o wnoszenie opłaty albo przynajmniej zaliczki. W ciągu tygodnia po wieczornych, a w najbliższą niedzielę po wszystkich Mszach świętych będą dyżurowały w pokoju przy wejściu do kościoła Panie z Apostolstwa Modlitwy . Zapraszamy do udziału w pielgrzymkach osoby nie tylko z naszej parafii, ale także mieszkających gdzie indziej naszych krewnych i znajomych.
9. Dziękujemy za produkty żywnościowe i środki chemii domowej ofiarowane dla potrzebujących. W Poniedziałek Wielkanocny zapraszamy osoby samotne i potrzebujące na śniadanie wielkanocne.
Życzymy błogosławionego tygodnia

Skip to content