Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie
Czwarta Niedziela Adwentu 21. 12. 2014

1.Dzisiaj spotkanie małżeństw po Mszy o 16.00. W poniedziałek od 9 rano odwiedzimy chorych z Komunią Świętą.
2.Jutro i we wtorek spowiedź od 6.45 do 8.30 oraz od 15 do 20. W środę spowiedź od 6.45 do 15.00. Noc Konfesjonałów w kościele św. Trójcy, jutro od 20 do 24 możliwość spowiedzi.
3.W środę Msza z Wigilii Bożego Narodzenia dla dzieci i osób starszych o 19.00. Pasterka o 24.00. Od 23.15 wspólne Kolędowanie przygotowane przez wspólnotę młodzieżową Magis. Taca z Pasterki jest przeznaczona na Fundusz Obrony Życia Diecezji Gliwickiej.
4.W czwartek Uroczystość Bożego Narodzenia. Porządek Mszy jak w niedzielę. O 15.30 nieszpory. W piątek święto świętego Szczepana, Msze jak w niedzielę nie ma nieszporów.
5.W sobotę 27 grudnia św. Jana Ewangelisty, rozpoczynamy kolędę. Plan w gablocie, na stronie internetowej i w gazetce parafialnej.
W niedzielę 28 grudnia Latorośle będą śpiewały na Mszy o 16.00 i kolędowały po Mszy.   
6. Kancelaria parafialna w czasie kolędy będzie czynna rano od 10 do 12.     
WARSZTATY MAŁŻEŃSKIE „NAWIGACJA W RODZINIE”
 Nasza parafia wraz z diecezjalnym Duszpasterstwem Rodzin serdecznie zaprasza na multimedialne warsztaty małżeńskie pt. „Nawigacja w rodzinie”.
W czasach powszechnie stosowanej w naszych samochodach nawigacji satelitarnej (GPS) nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak ważne jest wiedzieć: gdzie i jaką drogą należy podążać, zwłaszcza, jeśli prowadzimy nią współmałżonka i dzieci.
Dlatego wszystkie małżeństwa, od świeżo poślubionych, przez tych z kilku – kilkunastoletnim doświadczeniem, aż do tych z bagażem złotych godów zapraszamy do Nawigacji w Rodzinie. Spotkanie odbędzie się w sobotę 17 stycznia 2015r. od godziny 10 do 15
Zapisy w kancelarii parafialnej oraz na stronie internetowej Duszpasterstwa Rodzin. Szczegóły w gablotce
 
Na czas Świąt Bożego Narodzenia, życzymy wszystkim Parafianom i Gościom radości, pokoju i obfitości łask. Dziękujemy wszystkim za ofiarność, za pomoc w przygotowaniu kościoła na Święta. Dziękujemy za nadesłane i złożone nam życzenia. Modlitwą na Mszy w Wigilię o 19.00 obejmiemy wszystkich naszych Współpracowników i Dobroczyńców. 

Skip to content