Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie
III Niedziela Wielkiego Postu – 8.03.2015

 

 
1. III niedziela Wielkiego Postu. Dzisiaj rozpoczynamy nasze rekolekcje wielkopostne. Nauki będą na wszystkich Mszach niedzielnych oraz w poniedziałek i wtorek na Mszach o 8 rano i o 18.00. Witamy serdecznie pośród nas O. Bogdana Długosza naszego współbrata z Opola, który głosi rekolekcje. Serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia.
2. Dzisiaj także Dzień Kobiet. Wszystkim Paniom życzymy, by były zawsze kochane.
3. We wtorek Nowenna do MB oraz Adoracja biblijna. Także we wtorek na spotkanie zapraszamy Rodziców dzieci klas II. Spotkanie rozpocznie się Mszą Święta z nauką rekolekcyjną. Po Mszy zaś będzie przekazana informacja odnośnie Komunii Świętej w przyszłym roku. Zostaną rozdane deklaracje, które należy wypełnić jeśli Rodzice chcą, by Ich dziecko przystąpiło do Komunii w naszej Parafii. Od wtorku rozpoczyna się Nowenna przed Świętem św. Józefa. 
4. W czwartek, po Mszy o 18.00 Nieszpory a po nich adoracja NS.
5. Przez cały Wielki Post nabożeństwo „Drogi Krzyżowej” odprawiane jest w każdy piątek o godz. 8.30 i 17.30 dla dzieci a dla młodzieży o godz. 19.00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym odbywają się w niedzielę o godz. 17.00. Zachęcamy do licznego udziału.
6. Pragniemy bardzo gorąco podziękować wszystkim, którzy włączyli się w tworzenie parafialnego banku żywności. Dyżury naszego zespołu charytatywnego odbywać się będą we wtorki od godz. 17.00-18.00 i piątki od 10.00 – 11.00. Dzisiaj po Mszach można wylosować dar, którym podzielimy się z potrzebującymi.
7. Zapraszamy za tydzień do parafialnej kawiarenki, będzie można nabyć stroiki na wielkanocny stół. Zapraszamy także na spotkanie małżeństw po Mszy o 16.00. W zeszłą niedzielę do puszek zebraliśmy 1600 zł na pomoc dzieciom z Afryki. Dziękujemy.
8. Na placu kościelnym można nabyć prasę katolicką. Dostępne są również świece Caritas na stół wielkanocny i „Paschaliki”.

Skip to content