Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie III Niedziela Wielkanocna – 15.04.2018
1. Dziś kończymy Tydzień Miłosierdzia. W zeszłą niedzielę zebraliśmy około 1400 zł na Caritas diecezjalny i parafialny. Dziękujemy.
2. Kandydaci do Bierzmowania z klas II gimnazjum mają spotkania: w poniedziałek o 18.00 dziewczęta, we wtorek o 18.00 chłopcy.
3. We wtorek, o godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do M.B.N.P. wraz z nowenną i krótką adoracją.
4. W środę o 8.00 Msza w intencji Seniorów, po Mszy agapa.
5. W czwartek po Mszy o 18.00 adoracja NS i modlitwa do Ducha Świętego
6. W czwartek do godziny 13.00, można przynieść na plac kościoła zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Zostanie zabrany przez organizację wspierającą misje.
7. Za tydzień po każdej Mszy Świętej zapraszamy na kawę, herbatę i domowe wypieki. Złożone ofiary będą przeznaczone na duszpasterstwo dzieci i młodzieży. Prosimy o włączenie się w tę inicjatywę przez upieczenie ciasta, które można przynosić w niedzielę do godziny 11.30. o wszystkich ofiarodawcach pamiętamy w modlitwie i serdecznie dziękujemy.
8. Kolejne spotkanie UDiTW będzie 23 kwietnia o 15.30.
9. Od maja będziemy gościć w naszej parafii panią Lilian z Syrii, z parafii jezuickiej w Homs. Jest to wyraz naszej solidarności z chrześcijanami syryjskimi, którzy cierpią z powodu wojny. 13 maja będzie miał miejsce w naszej parafii koncert z okazji 90. rocznicy poświęcenia kościoła i jednocześnie koncert charytatywny wspierający Syrię: Nie zapominajcie o nas! 90 minut dla Syrii.
10. Dziękujemy parafianom, którzy pomogli zdemontować dekoracje Bożego grobu i ciemnicy.
Na cały tydzień życzymy Bożego Błogosławieństwa. 

Skip to content