Zaznacz stronę


Ogłoszenia Duszpasterskie
III Niedziela Adwentu
14.12.2014

 

1. We wtorek, 16 grudnia – o godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z nowenną.

2. W środę, 17 grudnia – o godz. 8.00 Msza św. dla Emerytów i Seniorów oraz spotkanie „opłatkowe” a o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

3. W poniedziałek, 22 grudnia – w godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych z Komunią św. Jeśli ktoś z chorych chciałby skorzystać z sakramentów przed świętami a nie był do tej pory zgłoszony, to prosimy nas o tym poinformować. W czwartek po Mszy o godz. 18.00 wieczorna adoracja razem z Nieszporami.

4. W piątek, 19 grudnia – o godz. 19.00 ostatnia część rekolekcji adwentowych dla młodzieży i studentów.

5. Dorosłych, pragnących przyjąć sakrament bierzmowania prosimy o zgłoszenie się do O. Antoniego. Bierzmowanie będzie w ostatnim tygodniu lutego.

6. W tym tygodniu katecheza dla bierzmowanych z klas pierwszych. Szczegóły w gablocie. W sobotę o 17 kolacja dla osób ubogich w salce Klubu św. Stanisława.

7. Prosimy, by ze spowiedzią przedświąteczną nie zwlekać na ostatni dzień. Spowiadamy codziennie w czasie Mszy.

8. Dziś zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej, w której prócz smacznego ciasta i kawy można nabyć stroiki świąteczne.

9. Także dzisiaj spotkanie dla małżeństw „Nawigacja w Rodzinie”. Chętnych zapraszamy na godz. 16.00 do kawiarenki. Na czas spotkania będzie zorganizowana opieka nad dziećmi.

10. Dziękujemy za dar serca dla Oli. Zebraliśmy dzięki Waszej szczodrości 4.600 zł. Wszystkim, szczególnie Latoroślom i Ich Rodzicom dziękujemy. Ofiara została przekazana Mamie Oli. Na Kościół na Wschodzie zebraliśmy 1000 zł a na Dom w Radzionkowie 500 zł. Dziękujemy.

11. Wigilia dla samotnych w sam dzień wigilii, 24 grudnia o godz. 14.00. Prosimy, aby osoby, które chcą wziąć w niej udział zostały wcześniej zgłoszone w kancelarii bądź w zakrystii. Tym, którzy mogą mieć trudność z samodzielnym dotarciem na spotkanie wigilijne oferujemy transport.

12. Plan Kolędy jest wywieszony w Gablotach. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia i dziękujemy za wspólną modlitwę i wszelką pomoc.
 

 

Skip to content