Ogłoszenia Duszpasterskie II Niedziela Zwykła – 15.01.2017
1. Gościmy w naszej parafii O. Jacka ze Wspólnoty Chleb Życia. O. Jacek wygłosi kazania i będzie kwestował na rzecz ubogich.
2. Zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie. Wszystkim, którzy nas przyjęli serdecznie dziękujemy.  Przyjęło nas około 60 procent parafian. Zaznacza się spadek przyjęć. Ofiary zebrane podczas kolędy zostaną przeznaczone na spłacanie długu związanego z pracami termomodernizacyjnymi.
3. Sakrament bierzmowania w naszej parafii będzie udzielony w poniedziałek lub wtorek po pierwszej niedzieli Wielkiego Postu czyli 6 i 7 marca. Prawdopodobnie bierzmować będą księża prałaci.
4. W związku z tym u Franciszkanów na Placu Klasztornym odbędzie się przygotowanie dla dorosłych kandydatów do bierzmowania w cztery niedziele lutego: 5, 12, 19 i 26. Rozpoczęcie przygotowania w niedzielę 5 lutego o 19.00. Nie trzeba skierowań z parafii, na zakończenie uczestnicy dostaną potwierdzenie udziału, by przynieśli do swoich parafii.
5. Rodzice kandydatów do bierzmowania z klasy pierwszej będą mieć katechezę w poniedziałek 30 stycznia na Mszy o 18.00.
6. W środę rano odprawiamy Mszę za naszych Dobroczyńców.
7. Msza Święta z udziałem młodzieży w najbliższy piątek o godz. 19.00.
 
8. W sobotę, 21 stycznia wspomnienie św. Agnieszki, tego dnia przypada Dzień Babci. W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Dziadka.
9. W okresie zimowym wieczorne adoracje Najświętszego Sakramentu kończymy o 19.15. 
10. Spotkanie wspólnoty małżeństw będzie w niedzielę 29 stycznia po Mszy o 16.00. Dzisiejsze spotkanie z racji ferii zostało odwołane.
11. Na cały tydzień wszystkim Parafianom i naszym Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego. Szczęść Boże! 

Skip to content