Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie
II Niedziela Wielkiego Postu 21.02.2016

 

1. Dziś druga niedziela wielkiego postu, o 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy. W Środę Popielcową zebraliśmy do puszek ok. 1000 zł, ofiara ta została przeznaczona dla misjonarzy pracujących w Togo. Dziękujemy. Dzisiaj zbieramy do puszek na pomoc dzieciom w Afryce. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na prace remontowe.

2. W poniedziałek i środę katechezy dla osób przygotowujących się do chrztu dziecka, bierzmowania lub małżeństwa. Katechezy zaczynają się o 19.00 w Sali pod kościołem, wejście od Curie – Skłodowskiej.
 

3. Przez cały Wielki Post nabożeństwo „Drogi Krzyżowej” odprawiane będzie w każdy piątek rano o godz. 8.30, wieczorem o godz. 17.30.
 

4. W piątek po Mszy o 18.00, modlitwa w intencji ŚDM. Zapraszamy młodzież wyjeżdżającą na ŚDM oraz wszystkich chcących wesprzeć modlitwą przygotowania do światowych dni młodzieży.

5. W przyszłą niedzielę 28 lutego o godz. 18.00 w kościele Świętej Trójcy odbędzie się spotkanie Pielgrzymki Zaufania przez ziemię przy krzyżu Taize. Zapraszamy na śpiew i modlitwę o pokój.
 

6. Wszystkim naszym Dobroczyńcom dziękujemy za pomoc, modlimy się za ich w każdą środę rano. Na nadchodzący tydzień życzymy Parafianom i Gościom błogosławieństwa Bożego.
 

Skip to content