Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie. 2 Niedziela W. Postu – 12.03.2017
1. W ubiegłą niedzielę pod deklaracją poparcia dla Europejskiej Inicjatywy Obywatelskiej w obronie małżeństwa i rodziny parafianie złożyli 170 podpisów, za co serdecznie dziękujemy
2. Na placu kościelnym zbieramy dziś do puszek na dzieci w Afryce „Ad gentes”. Bardzo dziękujemy za wsparcie.
3. Młodzież szkolną zapraszamy na rekolekcje w najbliższy poniedziałek, wtorek i środę. Poprowadzą je o. Antoni i now. Bartłomiej. Dokładne dane przekażą katecheci w szkołach.
4. Rekolekcje wielkopostne dla dorosłych Parafian poprowadzi o. Krystian Biernacki. Początek na Mszach w przyszłą niedzielę. Następnie nauki będą głoszone od poniedziałku do środy włącznie na Mszach o godz. 8.00 i 18.00.
5. Spotkania dla kandydatów do Bierzmowania klas II odbędą się: dla chłopców w poniedziałek o 18.00, dla dziewcząt we wtorek o 18.00.
6. W czwartek 16 marca od godz. 12 do 13.30 na placu kościelnym będzie zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w ramach akcji „Pomagam polskim misjonarzom”. Więcej informacji znajduje się na plakacie przy wejściu do kościoła.
7. Za tydzień po każdej Mszy Świętej zapraszamy na kawę, herbatę i domowe wypieki, z których dochód będzie przeznaczony na duszpasterstwo dzieci i młodzieży, letnie rekolekcje i obozy. Zachęcamy do włączenia się w jej przygotowanie przez upieczenie ciasta, które można przynosić w sobotę w godzinach od 17 do 18, oraz w niedzielę do godziny 11.30 do sali okrągłej. Już dziś za okazaną pomoc składamy serdeczne Bóg Zapłać.
 8. Od przyszłej niedzieli zaczynają się zapisy na inicjujący działalność
w naszej parafii Uniwersytet II i III-go Wieku Akademii Ignatianum. Będzie to tzw. semestr propedeutyczny obejmujący sześć spotkań
o różnorakiej tematyce. Nie ma dolnej, ani górnej granicy wieku. Nie jest również wymagane posiadanie matury. Zaproszenie jest kierowane również do osób z poza parafii. Harmonogram oraz wszystkie szczegóły będą dostępne od przyszłego tygodnia. Zapisy przez całą przyszłą niedzielę w kawiarence.
9. Trwa nowenna przed uroczystością św. Józefa. Ze względu na niedzielę uroczystość będzie obchodzona 20 marca.
10. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.
 

Skip to content