Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie
II Niedziela Wielkiego Postu – 1.03.2015

 

 
1. II niedziela Wielkiego Postu obchodzona jest jako niedziela misyjna „Ad Gentes”. Przeprowadzana jest zbiórka do puszek na pomoc dla dzieci w Afryce.
2. We wtorek Nowenna do M.B. Nieustającej Opieki, a po niej adoracja biblijna.
3. W czwartek rano, odwiedzimy chorych z Panem Jezusem. Wieczorem, nieszpory i adoracja Najświętszego Sakramentu.
4. Spowiedź w Pierwszy Piątek od 17.00 do 19.00.
5. W sobotę o 8.30 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu. W bibliotece od 11 do12
porady odnośnie rozliczeń podatków.
W przyszłą niedzielę rozpoczynają się Parafialne Rekolekcje. Poprowadzi je O. Bogdan Długosz, jezuita, proboszcz parafii z Opola. Więcej informacji na plakatach.
6. Zapraszamy do wspólnoty młodzieżowej MAGIS. Spotkania odbywają się w każdy piątek od godz. 19.00. Wspólnota jest przeznaczona dla osób od 1 klasy gimnazjum aż do matury. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej. Zapraszamy również chłopaków po I Komunii Św. na ministrantów. Spotkania w sobotę o godz. 9.00.
7. Osoby, które jeszcze nie rozliczyły się z Urzędem Skarbowym mogą odpisać 1% podatku wspierając wakacyjny wypoczynek dzieci i młodzieży z naszej Prowincji jak również działalność tych grup w ciągu roku. Niezbędne informacje znajdują się na ulotkach oraz na stronie internetowej.
8. Pragniemy bardzo gorąco podziękować wszystkim, którzy włączyli się w tworzenie parafialnego banku żywności. Żywność można składać do kosza przed ołtarzem. Dyżury naszego zespołu charytatywnego odbywają się we wtorki od godz. 17.00-18.00 i piątki od 10.00 – 11.00.
9. Na placu kościelnym można nabyć prasę katolicką. Dostępne są również świece Caritas na stół wielkanocny i „paschaliki”.
10. Dziękujemy za ofiary na remont. Zebraliśmy w zeszłym tygodniu około 8 tysięcy. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia.

Skip to content