Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie

II Niedziela Wielkanocna – 12.04.2015

 

1.  Dziś Niedzielą Miłosierdzia rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Wyrazem czynnego włączenia się w niesienie pomocy potrzebującym jest dzisiejsza zbiórka do puszek na rzecz diecezjalnego i parafialnego Caritas. O godz. 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia.
2. W poniedziałek prosimy o pomoc w zdemontowaniu i zabezpieczeniu elementów Bożego grobu. Prace rozpoczną się o godz. 9.00.
3.  We wtorek, 14 kwietnia – o godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z nowenną.
4.  W tym tygodniu w poniedziałek o 18.45 rozpoczynamy katechezy neokatechumenalne. Będą odbywały się w poniedziałki i środy o 18.45 w kościele. Zapraszamy wszystkich chcących pogłębić swoją wiarę.
5.  Dzieci ze Świetlicy Środowiskowej im. Św. Stanisława Kostki oraz Ministranci składają serdeczne podziękowanie za złożone ofiary w czasie kwesty w Wielką Sobotę. Pieniądze zostaną wykorzystane na dalsze prowadzenie świetlicy. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać.
6.  Także grupa charytatywna dziękuje wszystkim parafinom za przyłączenie się do akcji zbiórki żywności i środków chemicznych przed Świętami. Dzięki Wam pomogliśmy zarówno Osobom samotnym jak i rodzinom potrzebującym. Ze złożonych ofiar pieniężnych zostało zorganizowane śniadanie wielkanocne. Za wszystkich darczyńców jak i za osoby potrzebujące modlimy się w każdy drugi czwartek miesiąca podczas adoracji Najświętszego Sakramentu. Bóg zapłać.
7.  W przyszłą niedzielę zapraszamy do kawiarenki. Ciasta można przynosić od soboty wieczorem i w niedzielę. Serdecznie dziękujemy za pomoc i zapraszamy. Po Mszy o 16 spotkanie małżeństw, serdecznie zapraszamy.
8.  Na cały tydzień życzymy Bożego Błogosławieństwa.
 

 

Skip to content