Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie I Niedziela Adwentu, 27.11.2016
1. Dziś rozpoczynamy Adwent. Zapraszamy na roraty, które będą sprawowane od poniedziałku do piątku, dla dorosłych o godz. 7.00 rano, a dla dzieci o godz. 17.00. 
2. Dzisiaj o 19.00 w salce Manresa spotkanie dla studentów i młodzieży pracującej.
3. W tym tygodniu przypada wspomnienie św. Andrzeja apostoła. Wszystkim Andrzejom z O. Andrzejem Baranem na czele, życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki św. Patrona.
4. W środę o 19.00 spotkanie dla kandydatek do Bierzmowania z klas trzecich. 
5. W czwartek, odwiedzimy chorych z Komunią Świętą. Początek odwiedzin o 9.00.
5. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź na wszystkich Mszach, a dla dzieci  od 16.30 do 18.30. Msza Święta z udziałem młodzieży Magisowej o 18.00.
7. W sobotę, z racji pierwszej soboty miesiąca po Mszy o 8.00 Godzinki o NPNMP. Wspominamy także św. Franciszka Ksawerego, jezuitę i patrona misjonarzy.
8. W niedzielę 4 grudnia  – wspomnienie św. Barbary, dziewicy i męczennicy. O godz. 8.30 Jego Ekscelencja, Ks. Biskup Jan Kopiec odprawi Mszę świętą za wszystkich Górników, Hutników i ich Rodziny. Zapraszamy do udziału w tej Eucharystii.
9. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za ofiary złożone w zeszłym tygodniu na tacę remontowo-inwestycyjną. Dziękujemy także za ofiary składane na rzecz ubogich.
10. Na placu kościelnym są do nabycia opłatki świąteczne, świece wigilijne „Caritas” i prasa katolicka.
Dziękujemy serdecznie wszystkim Parafianom, którzy pomagali w różnych pracach parafialnych w ostatnim tygodniu. Wszystkim Andrzejom oraz obchodzącym imieniny i urodziny  w rozpoczynającym się tygodniu życzymy Bożego Błogosławieństwa.  

Skip to content