Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie
XXII Niedziela Zwykła
31.08.2014

 

1. Jutro, w poniedziałek 1 września – o godz. 8.00 w naszym kościele zostanie odprawiona Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci szkół podstawowych i młodzieży gimnazjalnej połączona z poświęceniem podręczników i przyborów szkolnych. Do udziału w tej Eucharystii zapraszamy również rodziców, nauczycieli, wychowawców i katechetów. Przed i w czasie Mszy św. będzie okazja do spowiedzi.

2. We wtorek, 2 września – o godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z nowenną.

3. Od środy, 3 września – przywracamy wspólne odmawianie Koronki do Miłosierdzia Bożego w naszym kościele w każdą środę o godz. 15.00.

4. W czwartek, 4 września – w godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych z Komunią św. a wieczorem Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek, 5 września – z okazji pierwszego piątku miesiąca okazja do spowiedzi od godz. 16.30. Dzieci zapraszamy na Mszę św. na godz. 17.00 a młodzież na Mszę o godz. 19.00 z oprawą muzyczną w wykonaniu Wspólnoty Magis.

6. W sobotę, 6 września, pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. o godz. 8.00 zapraszamy do śpiewania Godzinek ku czci NMP. Po Godzinkach odbędzie się pierwsze spotkanie Marianek. Zapraszamy dziewczęta, które pragną należeć do tej wspólnoty. Także w najbliższą sobotę odbędzie się pierwsze spotkanie organizacyjne dla chłopców, którzy pragną zostać ministrantami. Spotkanie rozpocznie się o godz. 9.00 na placu kościelnym. Więcej informacji w zakrystii oraz u ks. Marcina. Serdecznie zapraszamy.

7. Od jutra wracamy do porządku, jaki obowiązywał w ciągu roku, czyli powraca niedzielna Msza św. o godz. 12.30 a kancelaria parafialna czynna będzie przez 5 dni w tygodniu.

8. Krakowskie Centrum Diagnostyki organizuje badania gęstości kości pod kątem wykrycia osteoporozy. Badanie odbędzie się przy kościele w Ambulansie Diagnostycznym w najbliższy wtorek o godz. 15.00. Szczegóły na plakatach.

9. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Dziś dostępny jest Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Posłaniec Serca Jezusowego na wrzesień oraz Różaniec.

Skip to content