Zaznacz stronę

Spowiedź:

Poniedziałek, wtorek i środa: przed porannymi Mszami oraz od 17:00 do 19:00

Wielki Czwartek i Wielki Piątek: od 7:00 do 12:00 oraz od 14:00 do 17:45.

Wielka Sobota: od 7:00 do 17:00

Czekając na spowiedź, zachowujmy odstęp.

W przedsionku kościoła i na stronie internetowej będzie można znaleźć informację, kiedy spowiadają poszczególni ojcowie.


Udział w liturgiach Triduum Paschalnego oraz w Mszach w Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny

Ze względu na ścisłe ograniczenia ilości wiernych do kościoła będą mogły przyjść tylko wcześniej zapisane osoby. Można się zapisać w „sali kwadratowej” po Mszach w Niedzielę Palmową.

Pierwszeństwo będą mieli ci, których intencja jest odprawiana. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o wyrozumiałość te osoby, dla których zabraknie miejsca w kościele.

 

WIELKI CZWARTEK

Dla osób chcących przyjść na indywidualną modlitwę kościół będzie otwarty w godzinach spowiedzi: od 7:00 do 12:00 oraz od 14:00 do 17:45.

O 18:00 rozpocznie się liturgia Wieczerzy Pańskiej. Zapraszamy do kościoła zapisane wcześniej osoby. Pozostałych parafian zapraszamy na transmisję internetową.

Po liturgii będzie możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu do godz. 24:00 – przy zachowaniu istniejącego limitu.

Do godz. 22:00 będzie również możliwość przyjęcia Komunii Świętej w kościele przez wszystkich, którzy uczestniczyli w transmisji.

 

WIELKI PIĄTEK

Dla osób chcących przyjść na indywidualną modlitwę kościół będzie otwarty w godzinach spowiedzi: od 7:00 do 12:00 oraz od 14:00 do 17:45 oraz podczas Drogi Krzyżowej.

Na Drogę Krzyżową zapraszamy o godz. 8:00, 12:00 i 15:00.

O 18:00 rozpocznie się liturgia Męki Pańskiej. Zapraszamy do kościoła zapisane wcześniej osoby. Pozostałych parafian zapraszamy na transmisję internetową.

Po liturgii będzie możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu do godz. 24:00 – przy zachowaniu istniejącego limitu.

Do godz. 22:00 będzie również możliwość przyjęcia Komunii Świętej w kościele przez wszystkich, którzy uczestniczyli w transmisji.

 

WIELKA SOBOTA

Od godz. 7:00 do 17:00 będzie okazja do spowiedzi.

W tych godzinach będzie można przyjść do kościoła na adorację krzyża – zachowując istniejące limity.

Od 10:00 do 17:00 będzie też możliwość poświęcenia pokarmów na stół wielkanocny w uproszczonej formie (proszę podążać za strzałkami). Można też, podobnie jak w zeszłym roku zapraszamy, korzystać przy śniadaniu wielkanocnym z modlitwy zamieszczonej na naszej stronie internetowej.

O godz. 20:00 rozpocznie się liturgia Wigilii Paschalnej. Zapraszamy do kościoła zapisane wcześniej osoby. Pozostałych parafian zapraszamy na transmisję internetową.

Zaraz po liturgii będzie również możliwość przyjęcia Komunii Świętej w kościele przez wszystkich, którzy uczestniczyli w transmisji.

 

NIEDZIELA WIELKANOCNA

Na Msze w Niedzielę Wielkanocną zapraszamy zapisane wcześniej osoby. (Pierwszeństwo mają osoby, których intencja jest odprawiana.) Pozostałych parafian zapraszamy na transmisję internetową.

 

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

Na Msze w Poniedziałek Wielkanocny zapraszamy zapisane wcześniej osoby. (Pierwszeństwo mają osoby, których intencja jest odprawiana.) Pozostałych parafian zapraszamy na transmisję internetową.

 

Skip to content