Zaznacz stronę

Dziś obchodzimy zewnętrzną Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, odpust w naszej parafii. Suma odpustowa o godz. 12.30, a nieszpory o godz. 15.00.

We wtorek 23.06 o godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W środę 24.06 uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. O godz. 8.00 Msza św. w intencji emerytów i rencistów, a po jej zakończeniu spotkanie w sali parafialnej.

W czwartek 25.06 o godz. 17.00 w sali okrągłej katecheza biblijna.

W sobotę 27.06 o godz. 11.00, w Bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie, ks. Kardynał Franciszek Macharski udzieli sakramentu kapłaństwa sześciu naszym współbraciom, jezuitom. Jednym z nich jest tutejszy parafianin O. Waldemar Los SJ. Chętnych do udziału w powyższej uroczystości zapraszamy do zgłoszenia się w kancelarii od poniedziałku do piątku włącznie. Wyjazd autokarem do Krakowa w sobotę o godz. 8.30, przewidywany powrót ok. godz. 18.00. Kandydatów do kapłaństwa polecamy modlitewnej pamięci.

W niedzielę 28.06 o godz. 12.30, O. Waldemar Los SJ odprawi Mszę św. Prymicyjną, a po jej zakończeniu udzieli kapłańskiego błogosławieństwa.

Za tydzień, w poniedziałek 29.06, w Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła o godz. 18.00 O. Leszek Balczewski SJ odprawi Mszę św. dziękczynną z ok. 50 rocznicy kapłaństwa. Gorąco zapraszamy.

Światowy Kongres Kresowian zaprasza na XV zjazd i pielgrzymkę kresowian, która odbędzie się w dniu 5.07.2009r. na Jasnej Górze. Szczegóły na plakacie w przedsionku kościoła.

Absolwenci klas szóstych mogą zapisywać się na katechezy przed bierzmowaniem. Można to uczynić codziennie w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej do końca czerwca. Kandydaci do bierzmowania do kancelarii parafialnej przychodzą z jednym z rodziców!!!

Na cały tydzień wszystkim Parafianom oraz naszym Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności. Szczęść Boże!

Skip to content