Zaznacz stronę

W naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii świętej.
O godz. 15.00 nabożeństwo i poświęcenie pamiątek dla dzieci komunijnych ze szkoły nr 36, a o godz. 17.00 dla dzieci ze szkoły nr 51. Dziś nabożeństwo majowe po Mszy św. o godz. 18.00. W „Białym Tygodniu” o godz. 17.00 Msza św. dla dzieci komunijnych ze szkoły nr 36, a o godz. 18.00 dla dzieci ze szkoły nr 51.

W poniedziałek, 20 maja, święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła.

We wtorek, 21 maja, wspomnienie św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika. O godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej oraz nowenna.

W środę, 22 maja, pielgrzymka Emerytów i Seniorów naszej parafii, do Łagiewnik i Opactwa Cysterskiego w Krakowie. Wyjazd o godz. 7.45.

W piątek, 24 maja, wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

W sobotę, 25 maja, o godz. 16.oo spowiedź dzieci klas trzecich przed uroczystością rocznicy Pierwszej Komunii św.

W przyszłą niedzielę, 26 maja, uroczystość Najświętszej Trójcy, która kończy czas przyjmowania Komunii św. wielkanocnej.
O godz. 15.00 Msza św. rocznicowa dla dzieci klas trzecich. Na powyższą uroczystość serdecznie zapraszamy dzieci, rodziców, katechetów i nauczycieli.
Także w przyszłą niedzielę zostanie przeprowadzona akcja zbierania podpisów, pod obywatelskim projektem ustawy ograniczającym w Polsce możliwość legalnej aborcji. Podpisy będą zbierane w sali okrągłej po Mszach św. Prosimy o zabranie dowodów osobistych.
Na placu kościelnym jest do nabycia prasa katolicka.

Wszystkim parafianom i przybyłym do nas Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.

Skip to content