Zaznacz stronę
  1. 30 osób w naszym kościele – wciąż zachęcamy do korzystania z transmisji Mszy przez internet.

Niestety, nasz kościół jest na tyle mały, że – w zgodzie z obecnymi przepisami – możemy wpuścić do środka tylko 30 osób naraz. Prosimy zatem, żeby większość parafian mimo wszystko nadal korzystała z internetowej transmisji Mszy. Prosimy też o współpracę w przestrzeganiu tych zaleceń i o zrozumienie, jeśli nie uda się komuś wejść na Mszę, na którą się wybierał.

  1. Wejście do kościoła – 15 minut przed Mszą

Ze względu na ograniczenia będziemy wpuszczać wiernych nie wcześniej, niż 15 minut przed rozpoczęciem Mszy Świętej.

  1. Pierwszeństwo – dla osób, których intencja jest odprawiana

Będziemy chcieli starać się o to, by dać pierwszeństwo udziału we Mszy tym, których intencja jest odprawiana o konkretnej godzinie. Prosimy jednak, by przyjść do kościoła z wyprzedzeniem – 15 minut przed rozpoczęciem Mszy – lub zadzwonić wcześniej na numer parafii (797 907 850) z informacją, ile osób związanych z daną intencją zamierza przyjść. Jeśli ktoś przyjdzie bez uprzedzenia w ostatniej chwili, może już nie być możliwości wejścia na Mszę.

  1. Dodatkowa Msza w niedzielę

W niedzielę będzie dodatkowa Msza – o godz. 7:00.

  1. Spowiedź w niedzielę

Okazja do spowiedzi w niedzielę będzie 15 minut przed każdą Mszą Świętą (dla uczestników tej Mszy) oraz dodatkowo między 14:00 i 15:30 (dla wszystkich chętnych). W razie potrzeby proszę też dzwonić na numer parafii, aby umówić się dodatkowo na spowiedź.

  1. Niedzielna Komunia Święta poza Mszą

Ci, którzy uczestniczyli we Mszy przez internet czy w telewizji, będą mieli okazję przyjąć Komunię Świętą przychodząc do kościoła w niedzielę między 14:00 a 15:30. Prosimy dbać o to, by cały czas nie było w kościele więcej, niż 30 osób naraz.

Skip to content