Zaznacz stronę

Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. O godz. 15.30 nieszpory, a godzinna adoracja w łączności z papieżem Franciszkiem o godz. 17.00. Do czwartku, tradycyjne procesje eucharystyczne po zakończeniu Mszy św. o godz. 18.00. Przez cały czerwiec godzinki ku czci Serca Bożego o godz. 6.30, a nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30

W poniedziałek, 3 czerwca, wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy.

We wtorek, 4 czerwca, 0 godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz nowenna.

W środę, 5 czerwca, wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika.

W czwartek, 6 czerwca, w godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych z Komunią św. W tym dniu zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. wieczornej błogosławieństwo wianków i ziół.

W piątek, 7 czerwca, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – Światowy Dzień Modlitw o uświęcenie kapłanów. Porządek Mszy świętych jak w dni powszednie!
Nauki rekolekcyjne przed zewnętrzną Uroczystością odpustową, będą głoszone w piątek i sobotę na Mszach św. o godz. 8.00 i 18.00.

W sobotę, 8 czerwca, wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

W przyszłą niedzielę, 9 czerwca, o godz 12.30 Msza św. odpustowa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 15.00 nieszpory. Zapraszamy wiernych do udziału w powyższych uroczystościach.

Na placu kościelnym jest do nabycia prasa katolicka.

Wszystkim naszym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.

Skip to content