Dziś czwarta niedziela zwykła w ciągu roku – Dzień Pomocy Chorym na Trąd.

W poniedziałek, 31 stycznia, wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana.

W środę, 2 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane świętem Matki Boskiej Gromnicznej. Poświęcenie gromnic podczas Mszy św., o godz. 7.00, 8.00, 9.30, 17.00, 18.00. O godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia. W tym dniu zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na potrzeby Sióstr Klauzurowych.

W czwartek, 3 lutego, wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika, orędownika i opiekuna wiernych, zwłaszcza w chorobach gardła. Po każdej Mszy św. zostanie udzielone wiernym błogosławieństwo ku jego czci. W tym dniu, w godzinach przedpołudniowych, prosimy o pomoc w demontażu szopki. Również w czwartek, odwiedzimy chorych z Komunią św.

Najbliższy piątek, 4 lutego, jest pierwszym miesiąca. Okazja do spowiedzi podczas każdej Mszy św., a po południu od godz. 16.30. O godz. 17.00 Msza św. dla dzieci, a o godz. 19.00 dla młodzieży. Serdecznie zapraszamy.

W sobotę, 5 luteg0, wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy.

W przyszłą niedzielę, 6 lutego, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

Na placu kościelnym można nabyć prasę katolicką.

Wszystkim Parafianom życzymy błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności.

Szczęść Boże!
 

Skip to content