Zaznacz stronę

IV Niedziela Wielkanocna – 17.04.2016

 

1. Przy wyjściu z Kościoła w Sali Parafialnej zbierane są podpisy poparcia projektu ustawy o zmianie ustawy z 1993 roku o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży.
2. Dzisiaj o 16.00 Msza na którą zapraszamy Rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z I klas gimnazjum. Po Mszy o 16.00 w salce parafialnej spotkanie dla Rodziców prowadzone przez Wspólnotę Małżeństw do której zapraszamy także nowe małżeństwa.
3. Osoby przygotowujące się do chrztu dziecka, bierzmowania, oraz chcące pogłębić wiarę zapraszamy na katechezy w każdą środę o godz. 19.00. Katechezy odbywają się w kaplicy pod Kościołem. Drugie wejście od ul. Skłodowskiej Curie. W dekanacie jest wymóg 4 katechez przed chrztem dziecka i ośmiu przed bierzmowaniem dorosłych. Prosimy dzieci zgłaszać przynajmniej miesiąc przed planowaną datą chrztu.
4. Zapraszamy we wtorek na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy oraz na medytację biblijną. Początek medytacji o 19.00.
5. W środę zapraszamy Emerytów i Rencistów na Mszę Św. o godz. 8.00. Następnie spotkanie w salce parafialnej. Natomiast o 18.00 Msza Św., dla młodzieży klas II gimnazjów wraz z Rodzicami.
6. W czwartek po Mszy Świętej o 18.00 Adoracja NS.
7. W związku ze zbliżającymi się Ś. D. M. i wakacyjnymi rekolekcjami naszej młodzieży za tydzień po każdej Mszy Św. będzie organizowana sprzedaż ciasta z której dochód będzie przeznaczony na dofinansowanie tych wyjazdów. Prosimy również wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w tę akcję o upieczenie ciasta, które można przynosić w sobotę w godzinach od 17 do 18 do salki okrągłej, oraz w niedzielę. Już dziś za okazaną pomoc składamy serdeczne Bóg Zapłać i prosimy o wsparcie modlitewne.
8. Wszystkim osobom pomagającym w organizacji Bierzmowania w naszej Parafii serdecznie dziękujemy. Naszym Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia.
 

Skip to content