Zaznacz stronę

W naszej parafii trwają rekolekcje adwentowe, przygotowujące do przeżycia wieczoru wigilijnego i Świąt Narodzenia Pańskiego.

W poniedziałek, 24 grudnia, Wigilia Narodzenia Pańskiego. Możliwość spowiedzi w naszym kościele do godz. 15.00. O północy Pasterka, na którą serdecznie zapraszamy Parafian i przybyłych Gości. Taca z Pasterki przeznaczona będzie na Fundusz Obrony Życia Diecezji Gliwickiej.

We wtorek, 25 grudnia, Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. O godz. 15.00 nieszpory – śpiew kolęd.

W środę, 26 grudnia, święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Porządek Mszy św. jak w każda niedzielę.

W czwartek, 27 grudnia, święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty. W tym dniu rozpoczniemy odwiedziny duszpasterskie rodzin.

W piątek, 28 grudnia, święto św. Młodzianków, Męczenników.

W przyszłą niedzielę, 30 grudnia, święto św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

W gablotce, w przedsionku kościoła, wywieszony jest plan kolędy 2012/2013. Plan podany jest również na naszej stronie internetowej: www.bytom.jezuici.pl. W dniach 27 – 30 grudnia, „kolędę” rozpoczynamy o godz. 15.00. W dniach 2 – 18 stycznia, 2013 r., odwiedziny Parafian rozpoczynamy: w soboty i niedziele o godz. 15.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 16.00.

Kancelaria parafialna w czasie trwania „kolędy” będzie otwarta w godz. od 10.00 – 12.00.

Na placu kościelnym można nabyć prasę katolicką, opłatki i świece wigilijne „Caritas”.

Wszystkim Parafianom życzymy, błogosławionych Świąt, radości i pokoju serca. Szczęść Boże!

Skip to content