Zaznacz stronę

Dzisiaj w naszej parafii Uroczystość I Komunii świętej.

W poniedziałek, 17 maja święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski. Dzieci, które przystąpiły do I Komunii świętej, uczestniczą we Mszy św. w bieżącym tygodniu, o godz. 18.00.

Katecheza dla drugich klas gimnazjalnych w ramach przygotowań do bierzmowania odbędzie się w poniedziałek o godz. 17.00 i 19.00 oraz w środę o godz. 19.00.

We wtorek, 18 maja, o godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz nowenna. Również we wtorek, o godz. 19.00 w kościele św. Wojciecha, Msza święta i nabożeństwo w intencji naszego miasta Bytom. Modlitwie przewodniczy nasza parafia NSPJ. Serdecznie zapraszamy.

W środę, 19 maja, o godz. 8.00 Msza św. w intencji emerytów i rencistów, a po jej zakończeniu spotkanie w sali domu parafialnego.

W piątek, 21.05, wspomnienie św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika.

W sobotę, 22 maja, o godz. 9.30 w kościele katedralnym p.w. świętych Apostołów Piotra i Pawła w Gliwicach, ks. bp. Gerard Kusz udzieli święceń kapłańskich sześciu diakonom naszej diecezji. Na placu kościelnym można nabyć prasę katolicką.

Wszystkim Parafianom i naszym Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego i dobrego tygodnia! Szczęść Boże!

Skip to content