11. Niedziela Zwykła, 13.06

7:00 – Do miłosierdzia Bożego – w int. wszystkich chorych, osób w niebezpieczeństwie śmierci, personelu medycznego oraz o ustanie epidemii

8:00 – Za śp. Mariannę i Wincentego Winnickich oraz ich zmarłe dzieci

9:30 – W int. Felicji Kołodziej z okazji 80. roczn. urodzin – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

11:00 – Za śp. syna Grzegorza w 20. roczn. śmierci oraz za krewnych z rodziny Rydel i Niedźwiedzkich

12:30 – W int. dzieci przyjmujących sakrament chrztu świętego: Dawida Jana Anzela, Aleksandra Bartosika, Liliany Danuty Gołębiewskiej, Oliwiera Jakuba Matuszka, Kamila Jana Kudybę, Maksymiliana Kazimierza Pietrowskiego i Lenę Maścibrzuch

15:00 – Za śp. Elisabeth Kregel w miesiąc po śmierci

16:00 – Za śp. Danutę Porębską w 3. roczn. śmierci

18:00 – Za śp. Leona Bacika (Msza gregoriańska)

19:00 – Za śp. Romualdę Łuszczyńską

 

Poniedziałek, 14.05

7:00 – Za śp. Leona Bacika (Msza gregoriańska)

8:00 – W int. parafian

8:00 – Za śp. Mieczysława Korzeniewskiego – int. z ofiar pogrzebowych

18:00 – Za śp. Zbigniewa Kowala w 10. roczn. śmierci oraz za śp. Krystynę Kasołkę w 1. roczn. śmierci

18:00 – Za śp. Beatę Szaflik – int. z ofiar pogrzebowych

 

Wtorek, 15.06

7:00 – Za śp. Michała Kolano w 26. roczn. śmierci

8:00 – Za śp. Leona Bacika (Msza gregoriańska)

18:00 – W intencjach nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18:00 – Za śp. Eugeniusza Losa – od Grupy Emerytów

18:00 – Za śp. Tadeusza Chrostka w 21. roczn. śmierci

18:00 – Za śp. Helenę i Józefa

18:00 – O dar nieba dla śp. Antoniego Marcinka

 

Środa, 16.06

7:00 – W int. dobroczyńców
8:00 – Za śp. Annelizę Szczygioł – od Grupy Emerytów
18:00 – Za śp. Leona Bacika (Msza gregoriańska)
18:00 – Za śp. Hildegardę Gaida – od męża i córek
19:00 – Aby małżeństwo udanym było

 

Czwartek, 17.06

7:00 – Za śp. Stanisława w roczn. śmierci, za jego syna Mariusza oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

8:00 – Za śp. Leona Bacika (Msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. Władysławę Sudół – od sąsiadów

18:00 – Za śp. Grażynę Warczak

18:00 – Za śp. Marię Kaczaję – int. z ofiar pogrzebowych

 

Piątek, 18.06

7:00 – Za śp. Zygmunta Bystrzyckiego

8:00 – Za śp. Henrykę Kaczyńską – int. z ofiar pogrzebowych

18:00 – Za śp. Józefa Świerzy w 30. roczn. śmierci i za zmarłych z rodziny z obu stron

18:00 – Za śp. rodziców Marię i Edwarda Padół

18:00 – Za śp. Leona Bacika (Msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. Martę Karolinę Krupińską-Dąbek

18:00 – Za śp. Andrzeja Gieruszka

 

Sobota, 19.06

7:00 – Za śp. Leona Bacika (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. Edeltraudę Krzywania

18:00 – Za śp. Włodzimierza Witka oraz zmarłych z rodziny Witek i Połomskich

18:00 – Za śp. Józefa i Jadwigę Zdziechów, ich córkę Krystynę i rodziców z obu stron

18:00 – Za śp. Edwarda i Urszulę Telepko – int. z ofiar pogrzebowych

18:00 – Za śp. Leonię Olszyk w 11. roczn. śmierci i Stanisława Olszyk w 31. roczn. śmierci

 

12. Niedziela Zwykła, 20.06

7:00 – Do miłosierdzia Bożego – w int. wszystkich chorych, osób w niebezpieczeństwie śmierci, personelu medycznego oraz o ustanie epidemii

8:00 – Za śp. Krystynę Mazurek w 24. roczn. śmierci

9:30 – Za śp. Aleksandra Misztala w 12. roczn. śmierci oraz za rodziców, teściów, brata i bratową

11:00 – W int. Artura i Mai Obczyńskich w 4. roczn. ślubu o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

12:30 – W int. dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej

14:30 – W int. dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej

16:00 – Za śp. Leona Bacika (Msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. rodziców Mariannę i Józefa Robakowskich, brata Jana oraz zmarłych z rodziny

19:00 – O radość życia wiecznego dla Bronisławy Budziak w 20. roczn. śmierci oraz za zmarłych z rodziny