INTENCJE MSZALNE

09.02. – 16.02. 2014 r.

NIEDZIELA, 09 LUTY
6:30 w intencji za parafian.
8:00 – w intencji dziękczynno-błagalna z okazji 80 rocznicy urodzin Wandy, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie.
9:30 – w intencji za ++ rodziców: Franciszkę i Józefa Wesołowskich i z rodziny.
11:00 – w intencji syna o nawrócenie i wyzwolenie z nałogu.
12:30 – w intencji za + Andrzeja Faszynkieder.
16:00 – w intencji dzieci, które dostąpią łaski chrztu świętego, ich rodziców i chrzestnych.
18:00 – w intencji za ++ rodziców: Bożenę i Romana Machoł oraz brata Tomasza.

PONIEDZIAŁEK, 10 LUTY
7:00 – w intencji za + Władysława Łazowskiego /of. od lokatorów z ul. Pułaskiego nr 70-76/.
8:00 – w intencji za + Janinę Moszkowicz oraz o Boże błogosławieństwo dla Barbary i Romana z okazji rocznicy ślubu.
18:00 – w intencji za ++ Adelajdę Kaluza w 3 rocz. śm. oraz rodziców i pokrewieństwo z obu stron.
18:00 – w intencji za ++ Ewę Kozłowską i Henryka Lew.

WTOREK, 11 LUTY
7:00 – w intencji za + Andrzeja Faszynkieder.
8:00 – w intencji za + wnuka Pawła Pocheć w 5 rocz. śm.
8:00 – w intencji za + Irenę Lejkowską.
18:00 – w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
18:00 – w intencji za + Kazimierza Dziubę w 10 miesięcy po śmierci.

ŚRODA, 12 LUTY
7:00 – w intencji za ++ rodziców i teściów oraz pokrewieństwo z obu stron.
8:00 – w intencji za dobroczyńców żywych i zmarłych.
18:00 – w intencji za ++ rodziców: Irenę i Franciszka oraz braci: Zbigniewa i Bogusława.
18:00 – w intencji za + Emilię Matusik w 1 rocz. śm.

CZWARTEK, 13 LUTY
7:00 – w intencji za ++ Józefę w rocz. śm., Antoniego, Otylię i dusze w czyśćcu cierpiące.
8:00 – w intencji za + Andrzeja Faszynkieder.
18:00 – w intencji za + Jacka Bogackiego w rocz. śm.
18:00 – w intencji za + Eugeniusza Bęben w 1 rocz. śm.
18:00 – w intencji za + Stefana Pawlus w miesiąc po śmierci.

PIĄTEK, 14 LUTY
7:00 – w intencji za + O. Adama Wiktora w 15 rocz. śm.
8:00 – w intencji za ++ rodziców, teściów i pokrewieństwo z obu stron.
18:00 – w intencji za + O. Adama Wiktora w 15 rocz. śm.
18:00 – w intencji za + Jerzego Pieczonkowskiego w 1 rocz. śm. /of. od żony, syna i córki z rodziną/.

SOBOTA, 15 LUTY
7:00 – w intencji za + Andrzeja Faszynkieder.
8:00 – w intencji za + Bronisława Leśniaka.
8:00 – w intencji za ++ Stefanię i Fryderyka Strzecha oraz Jadwigę Wiktorini.
18:00 – w intencji za ++ rodziców: Antoniego i Magdalenę Góreckich oraz pokrewieństwo.
18:00 – w intencji za ++ Zdzisława Zarębskiego i Jerzego Lasika, Martę Pierończyk i Stefana Szulc.

NIEDZIELA, 16 LUTY
6:30 w intencji za parafian.
8:00 – w intencji za ++ Bogusława i Eugeniusza Bocian.
9:30 – w intencji za + Czesława Radzikowskiego /of. od żony, córki z mężem i dziećmi/.
11:00 – w intencji za ++ rodziców: Emilię i Adolfa, Katarzynę i Teofila.
12:30 – w intencji za ++ rodziców: Gertrudę Czaja w 18 rocz. śm. i Jana Czaja w 13 rocz. śm.
16:00 – w intencji rocznych dzieci: Tomasz Baczyński, Julia Wątroba, Daniel Jędrak, ich rodziców i chrzestnych.
18:00 – w intencji za + Andrzeja Faszynkieder.

Skip to content