Intencje 8-15.10.2017
Niedziela, 8.10
7.00 – Za rodzinę Państwa Greczkowicz – Msza Święta dziękczynna za łaski Boże z prośbą o Boże błogosławieństwo.
8.30 – W intencji Marii z okazji 50. rocznicy urodzin, Msza dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego
10.00 – Za śp. Jerzego Kandziora i Stefanię Pieszko
11.30 – W intencji Jana z okazji 91. rocznicy urodzin. Msza dziękczynno-błagalna oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
16.00 – W intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu świętego: Nikodema Płatek, Pawła Brzoza, Amelii, Katarzyny Barczak
17.15 – Nabożeństwo Różańcowe
18.00 – Za śp. Andrzeja Sobczyk w rocznicę śmierci
Poniedziałek 9.10
7.00 – Za pracowników Domu Zakonnego i Parafii, żywych i zmarłych
8.00 – Za śp. Jerzego Ludwig oraz zmarłych z rodziny
17.15 – Nabożeństwo Różańcowe
18.00 – Za śp. Marka Burczyka oraz śp. Teofila Burczyka w 30 dni po śmierci
18.00 – Za śp. Wandę Wiśniewską w 9. r. śmierci
Wtorek, 10.10
7.00 – Za zmarłych z rodziny Greczkowicz
8.00 – Za śp. Krzysztofa Strzymińskiego (od Urszuli z rodziną)
17.15 – Nabożeństwo Różańcowe
18.00 – W intencji próśb i podziękowań do MBNP
18.00 – Za śp. Stanisława i Leopoldynę Buczkowskich
Środa, 11.10
7.00 –
8.00 – Za dobroczyńców
17.15 – Nabożeństwo Różańcowe
18.00 – Za śp. Rudolfa Bramorskiego w 1. r. śmierci
18.00 – Za śp. Grzegorza w 60. rocznicę urodzin o Boże Miłosierdzie

Czwartek, 12.10
7.00 – O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia córki Jolanty (od rodziców)
8.00 – Za śp. Jadwigę Teresę Radelli oraz zmarłych Marię, Jana i Adama Świądr
9.00 – Msza Święta z okazji 50-lecia Szkoły nr 51
17.15 – Nabożeństwo Różańcowe
18.00 – Za zmarłych ojców jezuitów: Wójcika, Bąka, Dolańskiego, Kumorowicza, Wiktora, Mrozka, Skowronka, Tarnawskiego, Smulę, Swaczynę oraz ojców i braci pracujących w naszej parafii
18.00 – Za zmarłych rodziców i o opiekę Bożą dla córki
Piątek, 13.10
7.00 –
8.00 – Za śp. Męża Józefa w 17. r. śmierci
17.15 – Nabożeństwo Różańcowe
18.00 – Za śp. Kazimierę, Alfreda i Leszka Jamroż oraz Gintra Cholewik
18.00 – Za śp. Annę Bałwas w 1. r. śmierci
Sobota, 14.10
7.00 – Za śp. Rocha Nowak w 2. r. śmierci
8.00 – Za ojca Antoniego w dniu urodzin – od WŻCh
8.00 – W intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Radia Maryja i Telewizji Trwam
17.15 – Nabożeństwo Różańcowe
18.00 – Za Krystynę i Edwarda w 50. rocznicę ślubu o Boże błogosławieństwo oraz za dzieci i wnuki
18.00 – Za śp. Tadeusza Bury w 2. r. śmierci
Niedziela, 15.10
7.00 – Za parafian
8.30 – Za śp. Bogusława i Eugeniusza Bocian
10.00 – W 60. rocznicę urodzin Haliny Respondek – Msza dziękczynna z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Bożej
11.30 – Za śp. Kazimierę Biegaj oraz za zmarłych rodziców i zmarłych z rodziny
16.00 – W intencji dzieci rocznych: Bruna Gaidzik, Krzysztofa Hryszkiewicza;
17.15 – Nabożeństwo Różańcowe
18.00 – Za śp. Gertrudę Barańską w 21. r. śmierci, zmarłego Kazimierza Barańskiego i zmarłych z rodziny

Skip to content